זו לא טעות: לוג'יטק (Logitech) הציגה עכבר חדש המשתמש בטכנולוגיה מאוד ישנה – כדור עקיבה (Trackball), אשר מאפשר להשתמש בעכבר בלי צורך להזיז אותו על משטח.

העכבר מדגם MX Ergo מגיע כמעט עשור אחרי הדגם הקודם (M570) ומנסה להביא מספר שדרוגים הרלוונטיים להיום. העכבר נחשב לארגונומי ושאינו גורם לכאבים בפרק כף היד ולכן, השימוש העיקרי שלו הוא אצל משתמשים עם לקויי ניידות או מי שנוח לו יותר אופן העבודה איתו.

פרט לאופן האחיזה המיוחד, MX Ergo מאפשר גם לכוון את זווית ההטיה עד 20 מעלות כך שהמשתמש יכול להתאים את גובהו לנוחות מירבית. ישנם כפתורים המותאמים אישית וכן ניתן להתאים את הרגישות של כדור העקיבה. הוא מתחבר בקישוריות אלחוטית 2.4 ג'יגה-הרץ המגיע עם דונגל USB או ב-Bluetooth.

הסוללה המובנית בהספק של 500 מיליאמפר המספיקה לעד 4 חודשי שימוש וגם אם אזלה הסוללה באמצע העבודה ניתן ולהמשיך ולהטעין בזמן חיבור לכבל הטעינה מסוג USB-C.

מחירו של ה-MX Ergo יקר בהשוואה לקודמו והוא מוצע במחיר של 99.99 דולר.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.