לא חייבים לרכוש טלוויזיה חכמה כדי לבצע שיחות וידאו בסלון: סקייפ ולוג'יטק הכריזו על TV Cam HD, מצלמת וידאו באיכות HD לשיחות וידאו המשולבת עם סקייפ. המצלמה בעלת חיבור של HDMI המתאימה לכל טלוויזיה סטנדרטית והיא מגיעה עם תקשורת WiFi לחיבור לאינטרנט. הפעלתה פשוטה למדי והיא דורשת רק חשמל וחיבור לטלוויזיה, ומשם הקשת שם המשתמש והסיסמה בסקייפ ואתם בפנים. כמו כן, המצלמה מאפשרת לספק את שאר שירותי סקייפ השונים כמו שיחות בין משתמשי סקייפ, וידאו צ'ט וכן שיחות למספרים נייחים וניידים באמצעות Skype Out.

הפתרון הפשוט של המצלמה מאפשר למעשה לחבר כל טלוויזיה לשיחות וידאו דרך סקייפ, דבר פופולרי ביותר בקרב המשתמשים מעבר לים הנוהגים לשוחח עם קרוביהם בשימוש תדיר בשירות, כאשר רק ברבעון האחרון בוצעו שיחות באורך של 115 מיליארד דקות כאשר חצי מהם היו שיחות וידאו, כך שפוטנציאל גדול למוצר בהחלט יש כאן.

בלוגי'טק מתגאים בטכנולוגיית ה-Fluid Crystal Technology שתספק איכות סאונד גבוהה, זאת בשילוב עדשת Carl Zeiss המסוגלת לצלם וידאו ברזולוציית HD 720p ומגיע עם שלט רחוק, רמקול פנימי ויכולות צילום חכמות. מצידו השני של הקו יוכל להתחבר כל משתמש ולא משנה באיזה פלטפורמה הוא יבחר (סמארטפון, מחשב, טאבלט וכו').

ואולם, למרות שהרעיון נשמע להיט, המחיר שדורשת החברה יקר למדי – $199.99 למצלמה מתקדמת, זה נשמע קצת יותר מידי.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.