תערוכת CES 2017 שתתקיים בחודש ינואר קרוב בלאס וגאס כבר אוטוטו כאן, וחלק מהחברות מחממות מנועים והחליטו לחשוף את המוצרים שיציגו. חברת LG למשל הודיעה על מסכי 4K בטכנולוגיה חדישה שיפציעו בדוכן שלה, וכעת מתברר כי בין שלל המסכים החדשים יהיה גם אחד שישלב טכנולוגיית הזרמת הוידאו כרומקאסט (Chromecast) של גוגל (Google).

המסך, שייקרא UltraWide Mobile Monitor מדגם 34UM79M, יגיע בגודל של 34 אינץ' וביחס של 21:9, ו-LG כבר הכריזה כי הוא יהיה הראשון שמבוסס על כרומקאסט. משמעות הדבר היא שבאמצעות אפליקציית כרומקאסט לאנדרואיד או ל-iOS, משתמשים יוכלו להקרין את התוכן שבטלפון או הטאבלט שלהם על המסך עצמו – מבלי צורך פיזי במזרים המדיה כרומקאסט.

LG אף הדגישה כי יהיה ניתן להקרין על המסך תכנים גם מהמחשב וגם מהמכשיר הנייד בו זמנית, וכי אפשרות Dual Controller Plus תאפשר למשתמשים לשלוט הן על המחשב והן על המכשיר הנייד באמצעות סט אחד של מקלדת ועכבר. בנוסף יהיה ניתן לשלוט על המסך מרחוק באמצעות אפליקציית Mobile+ Monitor של LG המאפשרת לכוונן אותו היישר מהטלפון כמו עוצמת קול, בהירות, יחס תצוגה ועוד.

LG לא חשפה את מחירו של המסך החדש או מתי יהיה זמין לרכישה, כמו גם את הרזולוציה המדוייקת שלו, כך שבשביל זה נאלץ לחכות עד התערוכה עצמה.