טלפון עם 5 מצלמות אינו המוצר המעניין ביותר ש-LG הציגה באירוע ההכרזה שלה בניו-יורק. לצד V40 הציגה החברה שעון חדש חכם בשם Watch W7. השעון החדש ככל הנראה יתפוס די בקלות את משבצת השעון החכם המוזר ביותר בשוק – לפחות בין אלו שמבוססים על Wear Os של גוגל (Google): מעל למסך המגע משולבים בו גם מחוגים מכניים מסורתיים. ב-LG מגדירים זאת כ-'עיצוב היברידי'.

כשעון חכם הוא די בסיסי: המפרט שלו מבוסס על Snapdragon Wear 2100 מהדור הקודם של קוואלקום (Qualcomm) והוא מציע מסך LCD בקוטר 1.2 אינץ' ברזולוציה של 360×360 פיקסלים. החברה מציעה אותו עם זיכרון עבודה בנפח 768 מגה-בייט ואחסון פנימי בנפח 4 גיגה-בייט. הוא מציע קישוריות WiFi 802.11n, בלוטות' 4.2 ושקע טעינה בתקן USB-C. הסוללה היא בקיבולת 240 מילי-אמפר/שעה. יש לו גם חיישן תנועה בעל 9 צירים.

מה שאין לו, לעומת שעוני Wear OS אחרים, זה מד דופק ו-GPS למעקב אחר ריצות ופעילות ספורטיבית אחרת, קישוריות סלולרית לשימוש עצמאי שאינו תלוי בטלפון, ותמיכה ב-NFC כדי שניתן יהיה להשתמש בו כאמצעי זיהוי בשירותי תשלום כגון Google Pay.

Image result for LG Watch W7

היתרון היחסי שלו על פני השעונים החכמים יותר, שמציעים חלק או את כל מה שאין בו, הוא חיי הסוללה: הוא מחזיק עד יומיים בשימוש בכל האפשרויות, קרוב לשבוע בעבודה שב-LG מכנים 'מצב אנלוגי' מאה ימים אם מכבים לחלוטין את כל האפשרויות מעבר למחוגים הפיזיים – אלה פועלים באמצעות מנגנון נפרד שמיוצר בידי חברה שוויצרית ומסוגלים לשמש כמד גובה ולחץ אוויר, שעון עצר ומצפן.

קרא עוד:  בקריסה: מכירות הטלפונים של LG צנחו ב-40%

מכיוון שהמחוגים מסתירים חלק מהמסך, שילבה LG בשעון כפתור שגורם להם להשתטח בתנוחת יוגה, כלומר ב-180 מעלות אחד מהשני, כדי ליצור קו אופקי על המסך שמסתיר את קו האמצע 'בלבד'.

השילוב בין שני מנגנונים חשמליים שונים הביא לכך שהשעון מסורבל למדי – משקלו 79.5 ובעל גוף פלדת אל-חלד גדול יחסית. החברה לא ציינה מתי יושק וכמה יעלה, אך בסט ביי (Best Buy) כבר פרסמה שתתחיל למכור אותו בארצות הברית בעוד 10 ימים תמורת 450 דולר.