היצרנית הקוריאנית LG הכריזה על דגם חדשה בסדרת Signature Edition, הטלפון החכם היקר ביותר של החברה. נראה שגרסה זו של ה-Signature Edition מבוססת ברובה על דגם V35 ThinQ, למרות שלפי השמועות עומדת LG לחשוף את ממשיך דרכו – ה-V40 – כבר בחודש הבא.

הסיבה למחיר הגבוה הוא בעיקר בהבדלים העיצוביים ובחירת חומרים יוקרתית במיוחד – המכשיר הכוללת מארז קרמי קשיח וקל משקל בעל מראה ייחודי. LG מאפשרת גם חריטה אישית של שם הלקוח על גב המכשיר, ישירות במפעל הייצור.

מפרט הטלפון כולל מעבד Snapdragon 845 של קוואלקום, 6 גיגה-בייט של זיכרון עבודה, ולא פחות מ-256 גיגה לאחסון קבצים ומדיה. המסך מסוג OLED, בגודל 6 אינץ׳ וברזולוציה של 2880×1440 פיקסלים (זהה לזה של ה-V35). נפח הסוללה עומד על 3,300 מיליאמפר/שעה, והמכשיר תומך גם בטעינה אלחוטית או טעינה מהירה באמצעות המטען המסופק עמו. עוד מובטחת איכות צליל גבוהה במיוחד בזכות ממיר קול דיגיטלי לאנלוגי (DAC) בחיבור לאוזניות. המצלמה האחורית בעלת שתי עדשות באיכות 16 מגה-פיקסל כל אחת, לצד מנגנון האינטליגנציה המלאכותית של LG שאמור להתאים באופן אוטומטי את הגדרות הצילום לכל סיטואציה.

Image result for LG Signature Edition

מחירו של ה-Signature Edition בקוריאה נקבע על כ-1,800 דולרים, ובמחיר זה כוללת החבילה גם אוזניות מסננות רעשים אלחוטיות של B&O מדגם H9i, שעלותם בנפרד עומדת על כ-620 דולרים. החברה מתכוונת להציע רק 300 יחידות של הטלפון היוקרתי, וטרם הכריזה על תכניות לשיווק מחוץ למזרח אסיה.