חטיבת הצגים של LG חשפה היום מסך Quad HD המיועד כפי הנראה למכשיר ה-LG G4 שייחשף בסוף החודש. בדומה לדור הקודם, ה-G3, גם המסך הזה מגיע בגודל 5.5 אינץ’ מסוג IPS LCD ברזולוציה של 2560 על 1440 פיקסלים (538ppi), אולם בחברה טוענים כי למרות המפרט הדומה בין הדגמים, מדובר בקפיצה משמעותית באיכות המסך.

המסך החדש לדברי החברה, מספק צבעים עשירים יותר לצד בהירות וניגודיות גבוהה יותר מאשר הדור הקודם. דבר נוסף שהדגישה הוא כי המסך דק יותר מקודמו וגם צורך פחות חשמל.

עוד נאמר כי במסך שולבו מספר טכונולוגיות חדשות שיספקו יכולת שימוש במסך גם בתנאים קשים יותר כמו אור שמש ישיר ובהירות של כ-30 אחוז יותר בהשוואה לדור הקודם לצד 50 יותר ניגודיות זאת מבלי לצרוך יותר הספק. יתרונות אלה יתבלטו לדבריה במכשיר החדש.

בינתיים, הערכות על ה-G4 כי מלבד המסך, הוא ייזכה לשבב ה-Snapdragon 808, זיכרון עבודה של 3 ג'יגה-בייט וזיכרון אחסון פנימי של 32 ג'יגה-בייט, כשלא מצוין דבר על הרחבה באמצעות כרטיס זיכרון. על פי הנתונים המכשיר יכלול מצלמת 16 מגה-פיקסל שתצלם וידאו באיכות 4K UHD ומצלמת סלפי באיכות של 8 מגה-פיקסלים. את כל הפרטים נדע ב-28 לאפריל.