אם הצלחתם לעקוב אחר ההחלטות האסטרטגיות החדשות של LG אתם זוכרים שהיא בסופו של דבר כן מתכוונת להשיק מכשיר דגל חדש ביוני הקרוב. למרות שמדובר במכשיר שימשיך את ליין מכשירי ה-Gx, הוא לא ייקרא G7, ולפי הדיווחים שמתחילים להגיע לרשת, שם הקוד שלו בינתיים הוא בכלל Judy (ג'ודי).

מעבר לכך שהוא אמור להציע מסך גדול יותר לעומת ה-G6, עם 6.1 אינץ' לעומת 5.7 אינץ' תוך שמירה על יחס היבט של 18:9, החברה אמורה להשתמש בפאנל חדש שמכונה +MLCD שאמור להציע תצוגה בבהירות גבוהה מאוד, ברמה של 800 ניטס, ועם זאת לצרוך כ-35% פחות חשמל מתצוגה המבוססת על פאנל IPS LCD סטנדרטי.

מעבר לכך, ובאופן שלא יפתיע אף אחד, ג'ודי אמור להגיע עם המערכת על שבב Snapdragon 845 לצד 4 גיגה-בייט זיכרון עבודה ו-64 גיגה בייט זיכרון אחסון פנימי. המצלמות מאחור אמורות להיות מצוידות בחיישני 16 מגה-פיקסל עם מפתח צמצם f/1.6 אבל לא ברור עדיין מה יהיה גודל החיישן של המצלמה הקדמית: האם הוא יישאר 5 מגה-פיקסל כמו ב-G6 וב-V30? כן אמורה המצלמה להגיע עם תמיכה באפליקציית בינה מלאכותית ייעודית.

המכשיר גם אמור להגיע עם רמקולים סטראופוניים, המתוארים כ-BoomBox, להציע תמיכה מלאה ב-IP68 וגם קשיחות שיכולה לעבור מבחנים צבאיים, וכן לתמוך בטעינה אלחוטית, זיהוי קולי ועוד.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.