לאחר מספר רב של תמונות שדלפו וחשפו  את ה-Optimus G2, מכשיר הדגל העתידי של LG, היום עלה לרשת סרטון ראשון המציג את המכשיר ואת ממשק המשתמש החדש.

הדבר הבולט ביותר במכשיר הוא המסך בגודל 5.2-אינץ'. על-פי ההערכות, והמגמה הקיימת היום, ניתן לשער כי הרזולוציה תהיה Full HD 1080P. כמו-כן ניתן להבחין במסגרת הדקה סביב המסך, ייתכן שהמסגרת הדקה הושגה באמצעות הזזת כפתורי עוצמת הקול והכיבוי/הפעלה לגב המכשיר – אם כי עם גודל מסך שכזה בהחלט יש למהלך גם יתרונות ארגונומיים. בנוסף, נראה שב-LG החליטו לוותר על הכפתורים הפיזיים לטובת כפתורים על המסך, מהלך מבורך מבחינתו.

מהסרטון ניתן גם לראות כי הממשק עבר מתחית פנים קלה והשינוי הבולט ביותר קיים מסך הנעילה אשר מציג אפקט 'יהלום' בעת הפתיחה, המכשיר יושק כשהוא מריץ את מערכת-ההפעלה אנדרואיד בגרסה 4.2.2. ההשקה צפוייה להערך ב-7 לאוגוסט בניו יורק.

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=xRtCJmcw-6A

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.