זה לא קורה הרבה בשנים האחרונות עבור LG, אבל החברה הכריזה על טאבלט חדש עם מסך IPS בגודל 10.1 אינץ' ברזולוציית 1920×1200 פיקסלים ועם גוף מתכתי.

אבל מה שהכי בולט כנראה בטאבלט הזה הוא הבחירה של LG לשבץ בו את המערכת על שבב Snapdragon 821. מדובר אמנם במערכת שהייתה המובילה של קוואלקום (Qualcomm), ושייכת לסדרת ה-8xx המובילה שלה, אבל זה היה לפני ארבע שנים ויותר, וזו בחירה מוזרה. יחד אתה מציע הטאבלט זיכרון עבודה של 3 גיגה-בייט וזיכרון אחסון של 32 גיגה-בייט מסוג UFS 2.0 שניתן להרחבה בעוד 512 גיגה-בייט נוספים באמצעות כרטיס microSD.

עוד דבר בולט בטאבלט הזה הוא סוללת ענק בנפח 8,200 מילי-אמפר/שעה שנטענת במהירות יחסית עם תמיכה ב-QuickCharge 3.0 באמצעות חיבור USB Type-C, ומבלי לוותר על חיבור 3.5 מ"מ.

לטלאבלט שתי מצלמות פשוטות, 5 מגה-פיקסל מקדימה ו-8 מגה-פיקסל מאחור שאין איפה מבזק LED שם, וגם לא שם. הוא תומ בבלוטות' 4.2 ומערכת ההפעלה היא אנדרואיד 9. משקלו 498 גרם ומחירו יהיה כ-380 דולרים כשיושק קודם כל בקוריאה. הזמינות שלו מעבר לכך לא ידועה, וקשה להאמין שהוא יגיע לישראל באופן רשמי.

  • תגים
  • LG
-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.