חברת LG ידועה בעולם הסמארטפונים בעיקר בזכות סדרת ה-G שלה, כאשר לקראת סוף השנה היא חשפה גם את סדרת V עם V10 בעל המסך המשני. השבוע, במהלך תערוכת CES 2016 בלאס וגאס, היא מוסיפה לליין המוצרים שלה סדרת טלפונים חכמים חדשה תחת האות K המיועדים לשוק הביניים.

ספציפית, תשיק LG שני טלפונים: LG K7 ו-LG K10, שלדבריה יהיו בעלי שפה עיצובית מבריקה, מעוקלת ועכשווית עם מספר פיצ'רים מסדרת ה-V. את העיצוב משלימה זכוכית 2.5D Arc שיוצרת סגנון חלק ורציף בשל העובדה שצידי המכשיר נקיים מכפתורים. עם רמיזות עיצוב שלקוחות מעולם הטבע, טוענת החברה, ה-K7 וה-K10 נראים "אקסקלוסיביים ויקרים".

מבחינת מפרט, שני המכשירים יושקו בשתי גירסאות שונות כל אחד, עבור 3G ו-LTE. מכשיר ה-LG K7 יכיל מסך 5 אינץ', מעבד 1.0GHz מרובע ליבות עבור גירסת ה-LTE ומעבד 1.3GHz מרובע ליבות עבור גירסת ה-3G, זיכרון פנימי בנפח 1 או 1.5 ג'יגה בייט, נפח אחסון של 8 או 16 ג'יגה-בייט, מצלמה אחורית של 5 או 8 מגה פיקסל וקדמית של 5 מגה פיקסל, סוללת 2,125 מיליאמפר ומערכת הפעלה אנדרואיד 5.1 לוליפופ. גירסת ה-LTE תגיע בצבע טיטאן מטאלי ואילו גירסת ה-3G בצבעי לבן, שחור או זהוב.

מכשיר ה-LG K10יכיל מסך 5.3 אינץ', מעבד 1.3GHz מרובע ליבות או 1.14GHz מתומן ליבות עבור גירסת ה-LTE ו-מעבד 1.3GHz מרובע ליבות עבור גירסת ה-3G, זיכרון פנימי בנפח 1, 1.5 או 2 ג'יגה בייט, נפח אחסון של 8 או 16 ג'יגה-בייט, מצלמה אחורית של 8 מגה פיקסל וקדמית של 5 או 8 מגה פיקסל, סוללת 2,300 מיליאמפר ומערכת הפעלה אנדרואיד 5.1 לוליפופ. המכשיר יגיע בצבעי לבן, זהוב או אינדיגו.

לדברי LG, הכיסוי האחורי של המכשירים מורכב מתבנית דמוית אריג המעניקה אחיזה טובה יותר בזמן תנועה ודרת ה-K אף עוצבה במיוחד לצריכה וליצירת תכני מולטימדיה בתצוגה מרווחת ונקייה. שני המכשירים יציעו את פיצ'רים כמו  Gesture Shot ו- Gesture Interval Shot, שמאפשרים צילום בעזרת מחוות יד, כך שניתן לצלם 'סלפי' בקלות וללא מאמץ. ה-Gesture Shot מאפשר למשתמש לצלם בקלות בעזרת הרמת יד פתוחה אל מול עדשת המצלמה וכיווצה לצורת אגרוף. סגירת יד פעמיים תוביל בצורה אוטומטית ל- Gesture Interval Shot, המייצר צילום של כ-4 תמונות רצופות. שני המכשירים מאובזרים בפלאש בקדמת המכשיר במיוחד בשביל תמונות סלפי, כך שהמשתמשים יוכלו לתפוס רגעים מיוחדים מתי ואיפה שירצו, אפילו בחושך.

טרם ידוע מתי יושקו המכשירים לשוק ומה יהיה מחירם.