גרסת האנדרואיד של טלפון הדגל הנוכחי של של LG, ה-G7, זכתה סוף סוף לעדכון לגרסה 9, אבל נכון לכתיבת שורות אלו, העדכון זמין רק בדרום קוריאה, או עבור מכשירים שנרכשו בקוריאה. סביר להניח שעדכון הגרסה יגיע ליתר המדינות בהן המכשיר משווק באופן רשמי בטווח של השבועות הקרובים. במקרה זה, נראה ש-LG הייתה מעוניינת ליישר קו עם מתחרתה סמסונג (Samsung), שכבר החלה בהפצה גלובלית לעדכון אנדרואיד 9 עבור מכשירי ה-Galaxy S9 שלה.

במקביל לעדכון פרסמה LG את לוח הזמנים לעדכונים לאנדרואיד 9 עבור שאר מכשיריה הנוכחיים. ברבעון הראשון של שנת 2019, פרט ל-G7, צפי גם V35 לקבל את העדכון המיוחל. ברבעון השני יצטרפו V40, ה-V30 ו-V30S, בעוד שברבעון השלישי יזכה לעדכון מכשיר הדגל הקודם של החברה, G6 יחד עם V20 ו-Q8 בגרסת 2018 שלו. שני דגמים נוספים מתוצרת LG, ה-Q9 ו-X5, אמורים להתעדכן לקראת סוף השנה הנוכחית.

אולם יש לציין כי אם לשפוט לפי ההיסטוריה, LG איננה מצטיינת בקצב העדכונים למכשיריה – או בעמידה בלוחות הזמנים שהיא עצמה מפרסמת בעבורם. אולי השנה הדברים יתנהלו קצת אחרת בזכות מינוי מנהל חדש לחטיבת המובייל ומרכז פיתוח חדש המוקדש כולו לעדכוני תוכנה.