יחד עם הכרזת ה-G4 בחודש שעבר, הודיעה LG כי במהלך ראשון מסוגו היא תחלק ל-4,000 נסיינים את המכשיר החדש כחלק מקמפיין חווית המשתמש ב-15 מדינות טרום השקתו. כעת הודיעה LG ישראל כי כחלק מהפרויקט יבחרו 40 נסיינים מישראל שיוכלו לקבל את המכשיר לפני כולם ומתוכם – 20 נסיינים יזכו להשאיר את המכשיר לעצמם.

בחברה אומרים כי על 40 הנסיינים שיבחרו, יהיה לשתף בחוויית המשתמש שלהם, כמו כן, הם יצטרכו לעמוד ב-3 משימות שונות שהגדירה החברה. כ-10 מתוכם יהיו מובילי דעת קהל ועוד כ-30 מהקהל הרחב. בתום 3 שבועות  של פעילות תפרסם החברה את שמות 20 הנסיינים אשר יזכו כאמור לשמור את ה-LG G4 במתנה.

כדי לנסות את מזלכם, יש להיכנס ולהירשם באתר עד ה-17 למאי, לספק פרטים אישיים ולהחזיק אצבעות שתהיו מבין הנסיינים המובחרים. לאחר מכן LG תפרסם את הזוכים בעמוד הפייסבוק שלה. השקתו של ה-G4 בישראל צפוי להתרחש לקראת סוף החודש.

LG G4

מכשיר ה-LG G4 הוכרז בסוף חודש אפריל 2015. בגרסתו החדשה הוא כולל מסך 5.5 אינץ' ברזולוציית 2K, רץ על שבב ה-Snapdragon 808 עם זיכרון עבודה של 3 ג'יגה-בייט. בגבו מצלמה 16 מגה פיקסל ובקדמתו מצלמה 8 מגה פיקסל וירוץ על מערכת האנדרואיד Lollipop.

למפרט המלא | Spex.co.il - השוואות מכשירים בקליק

-פרסומת-
אוהב גאדג'טים, אוהב טלפונים, אוהב טכנולוגיה, אבל הכי אוהב את החתול שלו שלא ממש אוהב אותו.