זוכרים את המכשיר הענק של LG שהתגאה בהיותו מכשיר הצילום הראשון בתלת מימד? כן, ה-Optimus 3D המפורסם יגיע לברצלונה בעיצוב קליל ודקיק הרבה יותר מקודמו, ולפי התמונות שפורסמו ברשת הוא נראה גם הרבה הרבה יותר חתיך. על פי הפרסום, המכשיר השיל מעוביו כ-2 מ”מ שלמים וצונח ל-9.9 מ”מ בלבד, לא עוביו של רייזר או גלקסי אס 2 אבל בכל זאת מכובד.

LG למדה ממתחרותיה והולכת על ליין מכשירים מעוצב יותר וחשוב –  קל יותר שכן גם ה-3D וגם ה-2X היו מכשירים כבדים, ושניהם צפויים להראות ליין של עיצוב מחודש לצד חומר מעודכננת. ואם כבר חומרה, מכשיר ה-Optimus 3D 2  (או CX2 כפי שמכנים אותו כרגע) יהיה מעט חזק יותר מקודמו, אך לא יותר מידי כשהוא מריץ  מעבד כפול הליבה 1.2GHz, קפיצה קלה בהשוואה ל-1GHz של קודמו, יחד עם מצלמה כפולה של 5 מגה פיקסל ומסך מגע 4.3 אינצ' המציג 3D ללא צורך במשקפיים. פרט לצילום בתלת מימד המצלמה תאפשר להמיר אובייקטים דו מימד לתלת מימד בלחיצת כפתור ומסך המגע גם הוא שודרג וכולל פאנל ממותג NOVA של LG המציג תמונה בהירה יותר ואיכותית יותר.

אנחנו מצפים לראות את המכשיר יחד עם ה-Optimus 3X בתערוכת הסלולר בברצונה, ועד אז נסתפק בזה. (מקור)

עדכון: LG מכריזה על Optimus 3D Max, מכשיר התלת מימד ללא משקפיים מרזה והופך לדק יותר

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.