'פרשת הסוללות' המתפוצצות לא ממש יורדת לחלוטין מסדר היום. ההשפעה שלה היא מעבר למה שקרה לסמסונג (Samsung) עם מכשירי ה-Galaxy Note 7 (גלקסי נוט 7) שלה. יש לה גם השפעה היקפית על יצרניות אחרות, כך מתברר, ו-LG לפי ההצהרות שלה היא אחת מהן.

החברה, כמו שאפשר להבחין היטב בתקופה האחרונה, מכינה את הקרקע לקראת G6, מכשיר הדגל הבא שלה. בהודעה חדשה היא מתייחסת לנושא החום הנפלט מהסוללה ומשאר הרכיבים החמים יותר של המכשיר. היא מספרת שהיא תשלב במכשיר צינור פולט חום מסביב לסוללה כך שאין סיכוי שהיא תגיע לטמפרטורות שיכולות לגרום להתלקחות עצמית שלה. מדובר באמצעי קירור ידוע שמשולב במחשבי PC, נייחים וניידים כאחד, והיא יכולה להוריד את הטמפרטורה באופן כמעט מיידי בכ-10 מעלות כמעט. וכן, זה גם אותה טכנולוגיה ששילבה סמסונג במכשיר האחרון שלה, Galaxy C7 Pro.

LG גם מסרה שהיא משבצת את הרכיבים החמים יותר בטלפון כך שהם יהיו רחוקים יחסית אחד מהשני, כדי לא לגרום להתחממות יתר בגלל הקרבה ביניהם, וכן שהיא בודקת את המכשיר ב-15% יותר גבוה מאשר נדרש על ידי רשויות התקינה בארצות הברית ובאירופה.

G6 אמור להיות מוכרז לתערוכת MWC הקרובה, אך ההשקה שלו בפועל אמורה להתרחש לאחר סיום התערוכה, ולא לפני ה-10 במרץ. ה-Galaxy S8 של סמסונג לא יגיע לשוק לפני אפריל.