חברת LG תחשוף בתערוכת CES בלאס וגאס לשנת 2012 ארבעה מחשבים המייצגים את ליין המחשבים האישיים החדש שלה. סדרת הסופר אולטרהבוק, ה-Z330 וה-Z430 שיגיעו לחנויות ברבע הראשון של השנה, מציעים ביצועים מעולים ועיצוב מטאלי, חלק, מבריק בעל שיק, ואילו ה-P535 וה-A540 מציבים סטנדרטים חדשים לנוטבוקים בתלת ממד. לסיום, ה-V300 הינו המחשב האישי האידיאלי בגודל 23 אינץ' הן לצרכי עבודה והן לצרכי בידור, הודות למסך התלת ממד המצויין וטכנולוגיית ה-IPS איתה הוא מגיע.

"השנה בתערוכת CES בלאס וגאס, LG תציג לא רק מוצרים חדשים, אלא גם תגדיר סטנדרטים חדשים למחשבים אישיים", אמר ג'יי-ג'יי לי, סגן נשיא LG. "מוצרינו מאופיינים בפריצת דרך טכנולוגית, כמו למשל מסך ה-IPS, תלת ממד ללא משקפיים והפעלה סופר מהירה. כל אלה ישפרו ללא היכר את חוויית המשתמש, כפי שגילינו שיש לעשות על פי סקרי שביעות רצון שערכנו".

Z330 – הסופר אולטרהבוק של האולטרהבוקים:

מכשיר זה הינו הקומפקטי ביותר בסדרת הסופר אולטרהבוקים של LG, והוא מתפאר בתכונות נעלות אפילו מעבר למקובל בקטגוריה של אינטל, כאשר הוא עדיין שומר על אטרקטיביות בכל הקשור לביצועים וניידות.

ה-Z330 מגיע עם טכנולוגיית Super Speed Boot שמאפשרת הפעלה זריזה, בערך פי 3 מהירה יותר משאר 13 מכשירי האולטרהבוק  שנמצאים בשוק. עם מעבד i7 של אינטל, ה-Z330 זקוק לעשר שניות בלבד על מנת להידלק, ושתי שניות להתעורר ממצב סטנד-באיי. לא פחות חשוב מכך, ה-Z330 מצוייד בהארד דיסק מסוג SSD המהיר פי 11 מכל הארד דיסק אחר.

עיצובו של הסופר אולטרהבוק, ה-Super Compact Clutch, מוריד את מידותיו למינימליות: מסך HD בגודל 13.3 אינץ' המקביל לנוטבוק בגודל 12 אינץ' מכיוון שגודל המסגרת של המחשב צומצם למינימום, כלומר, כמעט ואין מסגרת מסביב למסך. מסגרת המסך הדקיקה נותנת יתרונות רבים למשתמש ומבטיחה ניידות מקסימאלית מעבר לתרומה בהיבט העיצובי. רוחבו 14.7 מילימטרים בלבד, והוא קליל ביותר, רק 1.21 ק"ג, פחות מרוב שאר האולטרהבוקים המתחרים בדרגתו.

Z430 – קומפקטיות אולטימטיבית וביצועים גבוהים ב-14 אינץ':

מכשיר הנוטבוק הזה, בגודל 14 אינץ', הינו המכשיר השני שיוצג מסדרת הסופר אולטרהבוקים של LG. הוא מאופיין בביצועים גבוהים, ובשלדה נוצצת. גם הוא מגיע עם מעבד i7 של אינטל והארד דיסק SSD. ה-Z430 מופעל בתוך 12 שניות, ובעל 500 ג'יגה לאחסון קבצים ומידע. כל אלה נכנסים בעובי של 19.9 מ"מ. מידותיו אלה מציבים אותו במקום הראשון מבין כל שאר הנוטבוקים המוצעים כיום בשוק. גם משקלו הנמוך, 1.5 ק"ג מציב אותו בדרגה הזו.

P535 – עליונות תלת ממדית בנוטבוק קליל ודקיק:

זהו מכשיר נוטבוק תלת ממדי הנועד לספק את צרכנים המקפידים על מראה עיצובי ושימושים בידוריים בעיקר. 15.6 אינץ' ומסך LED דק ביותר ביחד עם עובי של 24.1 מ"מ ומשקל 2.2 ק"ג הופכים אותו לכזה. מידות כאלה למסך בגודל 15.6 אינץ' יכולים להציב אותו באותו מדף אפילו ביחד עם נוטבוקים בגדול 14 אינץ'. גם הוא מגיע עם מעבד i7 דור שני של אינטל וכרטיס מסך גרפי חדש של חברת NVIDIA מסוג GeForce GT 630M. כל אלה, ביחד עם מסך רחב וטכנולוגיה להצגת תלת ממד, מציגים יכולת ביצוע גבוהה ביותר.

A540 – טכנולוגיית תלת ממד ללא משקפיים ו-4.1 ערוצי סאונד:

בעזרת מעבד ארבע ליבות i7 של אינטל, ה-A540 מציע למשתמש חבילת בידור תלת ממדית שניתן לחוות אותה על מסך ה-SRS ללא משקפיים, ולהנות תוך כדי כך מ-4.1 ערוצי אודיו. כל אלה מבטיחים את הצפייה בתכני תלת ממד באופן חד וללא חשש מתופעת עיניים עייפות. הכרטיס הגרפי GT555M מבית NVIDIA משפר רבות את החווייה, והמחשב אף מגיע עם תכנת עריכת תלת ממד מובנית לשימו אישי.

V300 – מחשב ה-All in One הראשון מבית LG – כל המחשב בתוך המסך:

מכשיר זה הינו המחשב הראשון אי פעם של חברת LG אשר מגיע כל כולו בתוך המסך. המכשיר מגיע עם מעבד i7 של אינטל, ומסך IPS בעל טכנולוגיית FRP לצפייה בסרטי תלת ממד. ה-FRP מאפשר תמונה חיה וברורה של תלת ממד באיכות HD. המסך באיכותי בגודל 23 אינץ' מבטיח מניעה של תופעת עין עייפה. מעבר לכך, ניתן לצפות בתכנים בזווית של 178 מעלות, כלומר מכל מקום בעצם. שלא כמו מחשבי All in One אחרים המגיעים עם מצלמה כפולה וחיישן מגע, ה-V300 מגיע עם מערכת מצלמה משולשת וחווית מולטי-טאץ'.

-פרסומת-
מדור ההודעות לעיתונות של האתר נותן במה לחדשות ולהכרזות המתרחשות בשוק הישראלי. זהו שירות לציבור קוראי האתר והכתבות פורסמו כלשונן וככתבן. אין האתר אחראי על תוכן הכתבה והוא אינו קשור או מושפע מכך.