גל השמועות אודות מכשיר הדגל החדש של חברת LG מתקרב לסיומו? החברה הדרום קוריאנית שלחה הזמנות לאירוע מיוחד אותו היא תערוך ב-13 לחודש, יום חמישי הקרוב, ואין רמז טוב יותר להכרזה חדשה.

בהזמנה, שנשלחה דרך סוכנות הידיעות הקוריאנית לא נכלל אזכור למכשיר חדש, אך על פי העיצוב, שכולל תמונה של דלתות פתוחות למחצה ופסיעות של כפות רגליים בצירוף הכיתוב Knock Knock, גורמים מעריכים כי LG אכן צפויה להכריז על המכשיר החדש מוקדם מן הצפוי. עוד צוין, כי האירוע יערך במגדלי התאומים, לב ליבה של עיר הבירה הקוריאנית.

רב סרן שמועתי אינו פסח גם על המכשיר עצמו ועל כך שיחליף למעשה את ה-G Pro: ה- G Pro 2 צפוי לכלול מייצב תמונה אופטי בדומה למכשירי ה-HTC One וה-Lomia 1020 החדש מבית נוקיה (Nokia). היא מצרפת לכך שהמכשיר אמור לכלול מצלמה רבת עוצמה עם 13 מגה-פיקסל. לוח התצוגה אמור להיות בעובי 0.4 מ"מ, והוא אמור לכסות קרוב ל-77% מגופו. המסך עצמו צפוי לעבור הגדלה, ונראה כי יהיה בגודל של 5.7 אינץ'.

-פרסומת-
כתב טכנולוגי ותיק, הדרומי שבחבורה (תלוי מאיזה כיוון), עובד ביום וחיית טכנולוגיה בלילה. את חיבתו לחברת אפל קשה לתמצת בכמה מילים, עם זאת, אם נגיד שהוא מחזיק בביתו 'אפל סטור' מקומי - לא נשקר.