כחצי שנה בלבד מאז שהציגה LG את המקלדת המתקפלת Rolly במסגרת תערוכת IFA 2015, מכריזה החברה על הדור השני זאת במחשבה כי תרצו להסתובב עם מקלדת בכיס ולפרוס אותה כאשר אתם מתכתבים דרך המכשיר החכם.

Rolly Keyboard 2 נראית זהה לקודמה ומתקפלת לאותו גודל קטן וקל לנשיאה. היא אלחוטית ופועלת עם כמעט כל מכשיר בעל קישוריות Bluetooth, כלומר טלפונים חכמים, טאבלטים וגם מחשבים ניידים ותומכת בכל מערכות ההפעלה השונות כולל שולחניות (Windows/Mac) וגם ניידות (Android/iOS) ופועלת על סוללת אצבע (AAA) בודדת המספקת אנרגיה לכשלושה וחצי חודשי שימוש.

ההבדל העיקרי כך נראה הוא בפריסה של המקלדת: בעוד הקודמת כללה ארבע שורות זו כוללת חמש שורות, מה שהופך את ההקלדה לנוחה יותר אבל גם אומר כי היא כבר לא מתקפלת לריבוע אלא לצורת מחומש. עוד נאמר על ידי LG כי בניגוד לדגם הקודם, Rolly 2 קלה יותר לקיפול וכי היא תומכת בחיבור לעד שלושה מכשירים בו זמנית, זאת במקום שני מכשירים בדגם הקודם והמעבר בינם מתבצע בלחיצת כפתור.

היא תושק החודש בדרום קוריאה במחיר השווה לכ-100 דולר וכי היא תגיע בהמשך גם למדינות המערב.

키보드gif가로-640px1

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.