אינטל, אולי בהזדמנות הגדולה שלה להיכנס לשוק המובייל, מכניסה לתמונה גם את LG, אשר תייצר את המכשיר הראשון (?) מבוסס פלטפורמת Medfiled עליה שמענו לאחרונה. על פי Korea Times, חברת LG מתכוננת ל-CES 2012 שם תציג מכשיר אנדרואיד עם מעבד אינטל בפנים, זאת לאחר שמועות כי יצרנית סלולרית גדולה (סמסונג?) פועלת בשיתוף אינטל לייצור מכשיר אנדרואיד.

למרות השנה המוצלחת מצד LG, בכיר בחברה אומר כי לא כולם אופטימיים בנוגע למכשיר החדש “אישית, אני בספק אם LG Electronics תשיק מכשיר המריץ אנדרואיד מבוסס על פלטפורמה של אינטל. זה סביר כי LG תציג מכשיר אבטיפוס, אך בלי דחיפה ענקית של אינטל זה לא יכול להתקיים."

כפי שנאמר, השאלה הנותרת האם LG תשיק בסופו של דבר את המכשיר והוא לא ישאר על שולחן השרטוטים, שכן עוד מוקדם לדעת כיצד יקבל השוק את פלטפורמת מעבדים החדשה השונה מהארכיטקטורה הקיימת, במיוחד שזהו יהיה המכשיר ה–Medfield הראשון. (מקור)

-פרסומת-
אתר TGspot.co.il, המתמקד בסיקור עולם המחשבים, המובייל והגאדג'טים מביא את החדשות האחרונות בתחום בזמן התרחשותם. האתר נוסד בשנת 2007 ומאז נחשב למקור החדשות הגדול והעצמאי ברשת הישראלית ומבין המובילים בתחום.