לנובו (Lenovo) ציינה ציון דרל ניוחד ב-CES 2015: מכירה של למעלה מ-100 מליון מחשבים תחת המותג ThinkPad על תקופה של יותר מ-22 שנה, רובן כמובן כשהמותג היה שייך עדיין לחטיבת ה-PC של יבמ (IBM), עוד לפני שזו נמכרה ללנובו והפכה לליבת העסקים שלה.

"מאז ה-ThinkPad 700 המקורי, המהנדסים של סדרת ה-ThinkPad המשיכו להניע חדשנות כשיצרו כל ThinkPad חדש כך שיהיה טוב יותר מקודמו. עצם העובדה שהגענו למכירות של 100 מיליון יחידות מוכיחה שהם מצליחים", אמר יואנקינג יאנג, יו"ר ומנכ"ל לנובו. " ThinkPad יישאר בליבת האסטרטגיה שלנו ובלב העסקים שלנו. זהו כבוד עבורנו להמשיך להביא את המותג האגדי הזה ללקוחות שלנו, ואני מביט קדימה אל עבר ציוני הדרך הנוספים של ThinkPad שעתידים להגיע".

לכבוד האירוע הכריזה החברה על עדכון למחשב הדגל שלה, האולטרה-בוק X1 Carbon שנחשב למחשב הקל ביותר מבין כל המחשבים בשוק שמצוידים במסך 14 אינץ'. הדגם החדש, שכמו קודמיו מציעה שלדה מחושלת בפחמן, יציע מגוון של מעבדי Core מהדור החמישי של אינטל (Intel), סוללה עם משך חיים ארוך יותר, כונן PCIe במקום כונן SSD רגיל שמבטיח ביצועים גבוהים יותר, וזאת מבלי לפגוע במשקל של המכשיר שימשיך להיות 1.32 ק"ג.

VisionX24

במקביל הכריזה החברה על מסך חדש בסדרת ה-ThinkVisio. מדובר ב-X24 שהוא מסך בגודל 23.8 אינץ' בעבי של 7.5 מ"מ עם מסגרת דקיקה מאוד כך שהוא נראה כמעט ללא מסגרת. פאנל ה-IPS מיוצר, לפי החברה, בטכנולוגיית New Blade חדשנית והוא מציע זוויות צפייה של 178 מעלות מכל הכיוונים ברזולוציית FHD. הוא מגיע עם חיבור HDMI ו-DisplayPort. המסך יהיה זמין למכירה החל מאפריל 2015. המחיר טרם נקבע.

קרא עוד:  ה-Mac Pro החדש מתחיל במחיר של 5,999 דולרים ויכול להגיע לסכום מטורף