לנובו (Lenovo) השיקה את הדור החדש של המחשב ההפיך שלה, YOGA 900. לפי החברה, מדובר במחשב הכי דק בתחום הזה מבין אלו שמבוססים על מעבדי ה-Core i של אינטל (Intel), וזאת עם עובי של 14.9 מ"מ בלבד.

ה-YOGA 900 הוא מחשב עם מסך 13.3 אינץ' ברזולוציה גבוהה של 3280×1800 פיקסלים, והוא מגיע עם מעבד Core i7 מהדור השישי והחדש של אינטל (Intel), מעבדי ה-Skylake, וכמו כל גל ההשקות האחרונות של מחשבים, גם הוא כמובן מבוסס על Windows 10.

הטאבלט מגיע עם 8/16 ג'יגה-בייט זיכרון RAM, כונן אחסון בנפח של 256/512 ג"יגה-בייט ועם רמקולי סטריאו של JBL שיחד עם טכנולוגיית Dolby Audio Premium יודעים לספק קול היקפי וירטואלי. הסוללה של המכשיר אמורה לספק לו עד 9 שעות צפייה בסרטים.

בלנובו טוענים שהם שיפרו במידה ניכרת ומורגשת את ציר 'רצועת השעון' הייחודי של ה-YOGA. הוא אמור לעזור למשתמשים לעבור בין ארבעת מצבי השימוש במהירות, ותוך שמירה על הרגשה מלאה של יציבות. כמו כן טוענים החברה לשיפור של עד 30% במערכת הקירור לעומת מחשב הדור הקודם סל הסדרה, וזאת על ידי בשימוש מערכת קירור שקטה מאוד, ויותר מתמיד.

כן תומך המחשב ביכולת ה-Continuum שמציעה מיקרוסופט במערכת ההפעלה שלה, כל שניתן לעבור ממצב טאבלט למצב מחשב ו/או בחזרה, ולהמשיך לעבוד על מסמכים מאותה נקודה.

ה-YOGA 900 זמין כבר כעת למכירה בצבעי כתום, כסף וזהב תמורת מחיר התחלתי של 1,199 דולר. הוא יגיע בחודשים הקרובים גם לישראל.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.