לנובו השיקה אתמול בארצות הברית הברית, באופן רשמי, את צמד טאבלטים חדשים תחת השם Yoga Tablet, כדי לחבר אותם באופן מותגי למחשבי האולטרה בוק ההיברידיים שלה.

אם המכשיר שבתמונה כבר נראה לכם מוכר, אתם לא טועים. לאחרונה דיווחנו כי בחנויות באירופה צצו למכירה שני טאבלטים חדשים של החברה תחת השם B8000 ו-B6000. אבל, לצורך ההשקה הרשמית שלהם בארצות הברית, החליטה החברה, כאמור לבחור שם שהינו משמעותי יותר למשתמשים ולרוכשים הפוטנציאליים.

yoga-tablet_00כפי שכבר כתבנו בידיעה שדיווחה על הטאלבטים החדשים, מדובר מעשה בשני מכשירים כמעט זהים לחלוטין, רק שאחד מהם עם מסך 8 אינץ' ואחד עם מסך 10.1 אינץ'. בשניהם יושבת ה-SoC של מדיה-טק (MediaTek) שמיועדת לטאבלטים, ה-MT8125 מרובעת הליבות שפועלות במהירות של 1.2 ג'יגה-הרץ. את שאר, הפרטים, כולל על ידית האחיזה/הרגל המיוחדת של הטאלבטים, תוכלו לקרוא, כאמור, בידיעה המקורית.

עם זאת החברה חידשה משהו בהשקה: הטבאלטים הללו, לפי לנובו, אמורים להחזיק מעמד לא פחות מ-18 שעות עבודה רצופות.

כך או כך, שני הטאבלטים זמינים למכירה כבר מהיום תמורת 249 דולרים למודל עם מסך 8 האינץ' ו-299 דולרים למודל עם מסך ה-10.1 אינץ'.

חידוש נוסף שהציגה החברה היה הבחירה בשחקן אשטון קוצ'ר להוביל את קמפיין המכירות של הטאבלטים החדשים. הוא גם היה אלו שהציג אותם על הבמה, ולא בכדי: הוא מונה על ידי לנובו ללא פחות ולא יותר כמהנדס מוצר.

קרא עוד:  תקלת עדכון חדשה ב-Windows 10: דיוקן המשתמש נעלם

http://www.youtube.com/watch?v=7a9K59G0Z0g

פורסם לראשונה באתר THspot

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.