מתברר שצ'אנג צ'נג, סגן נשיא בחברת לנובו (Lenovo), פיתח לעצמו תחביב חדש: הוא משתמש ברשת החברתית הסינית המובילה Weibo כדי להמשיך לפזר רמזים וטיזרים אודות טלפון הדגל הבא של החברה. אחרי שלפני כמה ימים הוא העלה תמונה שנראית כמו תמונה רשמית של הרבע השמאלי העליון של מכשיר שמציע שוליים דקיקים, ואחרי שסיפר שמדובר במכשיר שיציע יותר מ-95% יחס מסך/גוף, הוא שולח לרשת עוד תמונה שחושפת יותר.

אמנם מדובר בתרשים ולא בתצלום, אבל אין ספק שמדובר בתרשים רשמי. מעבר לכך שהוא מציג את המכשיר במלואו מקדימה, וגם מראה את יציאת ה-USB-C למטה, הוא חושף גם דרך אגב את השם המיועד של המכשיר, Lenovo Z5.

Lenovo teases phone with the "highest ever" screen-to-body ratio

התרשים גם מאשר למעשה את ההנחה שהמכשיר החדש לא יהיה נושא מגרעת, ושאכן מדובר בשוליים דקיקים מאוד מסביב לכל המכשיר כשלא ממש ברור כרגע היכן לנובו הסתירה את המצלמה הקדמית. לא ברור גם האם יש חיישן מתחת לתצוגה או לא.

מה שכן ברור הוא שב-14 ביוני מתכוונת לנובו להשיק את המכשיר החדש שלה, ואז יתגלו כל התשובות – אם כי בקצב הנוכחי פשוט אולי צריך להמשיך לעקוב אחר צ'נג שמתכוון 'לגנוב' את העבודה לכל אלו שאמונים על ההדלפות של מכשירים חדשים.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.