לי-אקו (LeEco) השיקה די בשקט את המכשיר הראשון בדור החדש של מכשיריה, Le 3. בדור הזה משלבת החברה את המצלמות הכפולות כסטנדרט. הטלפון הושק ברוסיה תחת המותג לי-רי (LeRee) המשמש את החברה למכירות במדינתו של פוטין ובשווקים מזרח אירופיים נוספים.

כאמור את עיקר תשומת הלב ב-Le 3, שמיועד לשוק הביניים תופסות צמד המצלמות מאחור, וכן המבנה שמאוד מאוד דומה – ולאור שיתוף הפעולה, זה לא ממש מפתיע – ל-Cool 1 של קולפד (Coolpad). שתי המצלמות מבוססות על חיישן IMX268 סטנדרטי של סוני (Sony) בגודל של 13 מגה-פיקסל, עם 6 אלמנטים ועם מפתח צמצם בגודל f/2.0. בנוסף, כמו גם המצלמה הקדמית, יש מסנן זכוכית כחולה. המצלמה הקדמית היא מצלמת 8 מגה-פיקסל המבוססת על חיישן OV8856 של OmniVision עם מפתח צמצמם של f/2.2.

המסך בגודל 5.5 אינץ' מציע רזולוציית FHD בצפיפות של 403 פיקסלים לאינץ', כשמתחת נמצאת המערכת על שבב Snapdragon 652 שמגיעה עם 3 ג'יגה-בייט זיכרון עבודה ועם 32 ג'יגה-בייט זיכרון אחסון מובנה. הסוללה היא בנפח עבודה של 4,000 מילי-אמפר/שעה, ומעל מערכת ההפעלה אנדרואיד 6.0 נמצא ממשק ה-eUI 5.6 הקנייני והלא ממש בוגר של החברה. המכשיר תומך ב-WiFi 802.11ac דו ערוצי, ב-WiFi Display, ב-WiFi Direct ובבלוטות' 4.2. יש גם חיישן טביעות אצבע מאחור.

המכשיר מוצע כעת למכירה מוקדת ב-1,500 רובל, והמכירה בפועל שלו אמורה להתחיל ב-15 ביוני. מי שיזמין עכשיו יקבל גם רמקול בלוטות' בחינם.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.