משתשמש Reddit העלה השבוע ליוטיוב (YouTube) סרטון בו נראים קטעים מקדימון וקטעי משחקיות ממשחק חדש שטרם הוכרז שמתרחש ביקום של ספרי הארי פוטר. נראה שמדובר במשחק RPG מגוף שלישי בעולם פתוח המתקיים  בבית הספר הוגוורטס.

בסרטון הקצרצר, שהוסר עקב טענה של אולפני האחים וורנר להפרת זכויות יוצרים, ניתן לראות את חדר האוכל של בית הספר הוגוורטס לכישוף ולקוסמות, קרבות נגד יצורים מעולם הספרים, קטע קצר שנותן הצצה למנגנון בניית השחקן, ואף ניתן לשמוע את המנגינה המוכרת מהסרטים. על פי השמועות, המשחק המדובר מפותח על ידי Avalanche Software, חברת בת של Warner Brothers, החברה שבידיה הזכויות לפיתוח משחקים ביקום של הארי פוטר. העובדה שהאחרונה נלחמת בהפצת הסרטונים מעידה על כך שכנראה לא מדובר בזיוף אלא בפרוייקט סודי שנמצא בשלבי פיתוח.

בנוסף לסרטון, פרטים נוספים הועלו על ידי המשתמש ל-Reddit ונמחקו גם כן מאוחר יותר. על פי הפרטים המשחק יתרחש במאה ה-19, זמן רב לפני העלילה של הארי פוטר, ובו יוכל השחקן לבחור לאיזה בית ירצה להשתייך והם הוא יהיה הדמות הטובה או הרעה בסיפור.

המשחק מספר על תלמיד שנכנס ללימודים בבית הספר הוגוורטס ולאחר הגעתו דברים מוזרים מתרחשים ביער האסור שבקרבת בית הספר, וגם בכותלי בית הספר עצמו. יחד עם פרופסור אלזר פיג (Elezar Fig) התלמיד מחליט לחקור את המתרחש, כאשר במהלך המשחק נהיה במקומות מוכרים וגם כאלו שטרם נראו. "במסע תוכלו לרקוח שיקויים, לשלוט בקסמים ולגלות חיות פלא. תלחמו בקוסמים אפלים, גובלינים ואויבים על-טבעיים אחרים, ותגלו את האמת על הגורל שלכם – הגורל של עולם הקסם בידיים שלכם", לשון התיאור.

קרא עוד:  סקירה: ADATA HD770G - כונן נייד קשוח לגיימרים

שנים עברו מאז שוחרר הספר האחרון בסדרה המצליחה, אך נראה כי כעת בכוונתה של ג'יי.קיי רולינג המחברת לפתוח את העולם של הארי פוטר לקהלים נוספים: מחזה אנגלי עם הדמויות המקוריות שמוצג בלונדון, ספר שמיני (Harry Potter and the Cursed Child), סרטי "חיות הפלא והיכן למצוא אותן" שמתרחשים ביקום הקולנועי של הארי פוטר, וכן המשחק Harry Potter: Hogwarts Mystery למכשירים הניידים – נראה שכל אלו הם רק ההתחלה.