הגדירו פעולות בקליק
הגדירו פעולות בקליק

בעלי iPhone, בואו נודה בזה. כדי שאפליקציה תתפוס את מקומה ב"דוק" (תחנת העגינה, ארבעת האפליקציות הקבועות בתחתית מסכי הבית), היא חייב להיות ממש חשובה. לעיתים, אנחנו צריכים כל כך הרבה אפליקציות בדוק, וארבעה מקומות בלבד לא מספיקים לנו. כולם חושבים ש-"זה קודם כל טלפון, לכן החייגן ואפליקציית ההודעות חייבות להיות פה. ההגדרות חייבות להיות נגישות, גם ה-What'sApp וה-Facebook, וגם המוזיקה", אך לצערנו יש רק ארבעה מקומות. אז לא, האפליקציה שאנו עומדים להציג בפניכם עכשיו לא תוסיף אפליקציה חמישית לדוק. היא גם לא תפתח מרכז עם כל האפליקציות החשובות, כי היא עושה הרבה מעבר לכך.

הגדירו פעולות בקליק

ההיגיון של מפתחי האפליקציה הוא פשוט. "הודעות" זו אפליקציה, שליחת הודעה לאדם מסוים זו פעולה. Instagram זו אפליקציה, צילום תמונה באמצעות Instagram זו פעולה. לא קשה. אם כך, האפליקציה הבאה היא "מרכז שיגור", אפשר לקרוא לזה כך (בגלל זה גם הלוגו של החללית), ממנו נוכל לבצע במהירות כל פעולה. שימו לב: פעולה, לא אפליקציה.

פעולות בקליק
ככה זה עובד: לכל פעולה יש סוג של כתובת URL משלה. בכל לחיצה על פעולה מסויימת, האפליקציה שולחת את כתובת ה-URL של אותה פעולה, וזו חוזרת למכשיר בתור פעולה. מקרה נפוץ יותר שדומה לזה הוא שכאשר נלחץ דרך ה-iPhone על קישור להורדת אפליקציה מחנות ה-iTunes, המכשיר לא יעביר אותנו לחנות בגרסתה השולחנית, אלא לאפליקציית חנות ה-AppStore עצמה, כך שהמכשיר מתרגם כתובת אינטרנט לפעולה. כל זה אולי נשמע מסובך, אך העיקרון הוא מאוד מאוד פשוט, לחיצה על אייקון בתוך Launch Center Pro תוביל אותנו לביצוע פעולות ספציפיות יותר בקלות ובמהירות.

קרא עוד:  החופש הגדול כבר כאן: חמש אפליקציות לבני נוער עובדים

עשירה יותר ממסך הבית
מסך הבית של האפליקציה מפושט מאוד, ובמובנים מסוימים אפילו יותר טוב מאלו של המכשיר עצמו. 12 אייקונים, ניתנים להזזהשינוימחיקההוספה, שכוללים קיצורים לפעולות חשובות. לדוגמא, נוכל ליצור קיצור לשליחת SMS או

שליחת הודעה

חיוג לאדם ספציפי. נוכל ליצור אייקון לחיפוש מהיר של אנשי קשר מבלי לדפדף בין הלשוניות של אפליקציית החייגן, נוכל לפתוח דף חדש בספארי בקלות ובמהירות, נוכל להדליק ולכבות את הפנס, ועוד עשרות פעולות נוספות. כמו כן, נוכל לקשר את האפליקציה לאפליקציות תומכות כגון Twitter ,Facebook או Instagram ולבצע פעולות בתוכן. לדוגמא, נוכל ליצור קישור ישיר לפרופיל שלנו ב-Facebook, לציוץ חדש ב-Twitter, או להפעלת המצלמת ה-Instagram באופן מיידי. נוכל לבצע חיפוש בגוגל ישירות מתוך האפליקציה, ולקבוע אחוזי בהירות ספציפיים שיופיעו בעת לחיצה על אייקון הבהירות. כמו כן, נוכל ליצור "קבוצות" אייקונים. לחיצה על אייקון של קבוצה מסויימת והחזקתו, ייגרמו למסך בית שונה להופיע, זאת אומרת הפעולות שבחרנו לשים בתוך קבוצה זו. לדוגמא, נוכל לפתוח קבוצה בשם "הודעות" ומשם לשים קיצורים להודעה חדשה לאמא, אבא, חבר קרוב, וכו'.

נכון לרגע זה, מספר האפליקציות התומכות אינו גדול, אך אנו מקווים שבהמשך יתווספו עוד אפליקציות ונוכל לבצע פעולות ספציפיות יותר עם המכשיר, כגון קביעת תזכורות או אירועים חדשים, שליחת הודעות ב-What'sApp, וכו'. האפליקציה נמכרת במחיר של $2.99 ב-AppStore, אך אם תשאלו אותנו , זו אפליקציית חובה לכל משתמש iPhone, גם אם אינו משתמש "כבד".

קרא עוד:  סקירה: Aqara G2 של שאומי - מצלמה לבית חכם

האפליקציה משנה את חוקי המשחק ומגדירה את השימוש במכשיר מחדש, בדרך נוחה הרבה יותר. זו אפליקציה ששווה לשים בדוק כיוון שהיא מחליפה את מקומן של הרבה אפליקציות אחרות. שימו לב שלצורך השימוש השותף באפליקציה יש להשאיר אותה פתוחה ברקע. כמו כן, האפליקציה דורשת חיבור לאינטרנט.

להורדת האפליקציה