רשת החנויות לציוד משרדי, קרביץ, נכנסה גם היא לשוק המובייל עם שיתוף פעולה בינה לבין וואלה! mobile לשיווק חבילות סלולר למכירה דרך סניפיה.

קרביץ תציע חבילות ללא הגבלה הכוללות שיחות, הודעות ו-4 ג’יגה-בייט גלישה במחיר של 27 שקל למנוי במסלול משפחה וכמו גם את שאר מסלולי וואלה! mobile כמו 3GB Unlimited ב-29 שקלים, גלישה של 4 ג’יגה-בייט ב-35 שקלים ומסלול אקסטרה עם 6 ג’יגה-בייט גלישה ב-49 שקלים. עד סוף אוגוסט כרטיס הסים יוצע ללא תשלום נוסף.

נדב הרטל, סמנכ"ל הקמעונאות של קרביץ מציין כי “שיתוף הפעולה עם וואלהmobile! משלים ומרחיב את פעילות קרביץ בתחומי הסלולר והטכנולוגיה. עוד מציין הרטל כי בנוסף מציעים סניפי קרביץ מגוון רחב של מכשירי סלולר במחירים אטרקטיביים ואביזרים נלווים לסלולר המשלימים לפתרון סלולרי כולל.”

לפי הנתונים שקרביץ פרסמה, המחיר כיום לשני מנויים במסלול של 4 גי’גה-בייט גלישה הוא הנמוך ביותר דרכה, בעוד שבהוט מובייל המחיר עומד על 60 שקל וגולן טלקום על 66 שקלים.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.