תוכנת ניהול המדיה הפופולרית קודי (Kodi) זמינה כעת להורדה בגרסה 18, הכוללת חידושים רבים. צוות הפיתוח – המונה עשרות מתנדבים – הצליח במשימתו להשלים את העדכון בעבור כל הפלטפורמות השונות בהן תומכת Kodi, בהן מחשבים מבוססי חלונות, מקינטוש ולינוקס, ומכשירים ניידים על בסיס אנדרואיד ו-iOS.

בעוד שחלק מהחידושים ספציפיים לפלטפורמות מסוימות (לדוגמא – גרסת אנדרואיד של Kodi תומכת עתה בגישה לקבצים השמורים בכרטיסי microSD), השינויים החשובים ביותר הם אלו הזמינים לכלל המשתמשים. בגרסה 18, מציגה קודי לראשונה תמיכה בקבצים המוגנים באמצעות תוכנות לשמירה על זכויות (DRM), צעד ראשון בניסיון להפוך את הפלטפורמה ללגיטימית יותר בעיני האולפנים. ממשק ניגון המוזיקה מציעה כעת אפשרויות מגוונות יותר לאיתור שירים ואמנים וממשק משופר, וגם נגן הבלו-ריי המובנה תומך כעת בזיהוי אוטומטי של תקליטורים וביצועים טובים יותר. עוד נוספה גם תמיכה בפלטפורמת Android TV של גוגל (Google).

חידוש נוסף ומעט מפתיע הוא תמיכה מובנית באמולטורים של קונסולות משחק ישנות. כעת ניתן להפעיל ישירות מתוך Kodi משחקים קלסיים, והתוכנה אף תומכת בחיבור לשלטי משחק. ״כעת עולם שלם של משחקי רטרו ממתין בקצות אצבעותיכם, מתוך אותו ממשק בו השתמשתם על מנת להפעיל את הסרטים, המוזיקה ותכניות הטלוויזיה שלכם״, נכתב באתר הרשמי. לכבוד צאת הגרסה החדשה הוכן סרטון אנימציה מרשים, ויש אפילו חולצות רשמיות שאותן יכולים המעריצים להזמין מהאתר.