לכתו בטרם עת של כוכב הלוס אנג'לס לייקרס, קובי בראיינט בהתרסקות מסוק, הדהד גם מעבר לגבולות עולם הספורט. גם ברשת ספדו למי שנחשב לאחד הכדורסלנים הטובים ביותר בכל הזמנים.

כך בסמוך לחדשות על פטירתו של ברייאנט, 2K Games, המפיצה של משחק הכדורסל הפופולרי NBA2K20, החלה להציג הציגה הודעת הנצחה במסך הראשי של המשחק.

Kobe Bryant tribute, NBA 2K20

שחקנים שנוטים לשחק ב-NBA2K נגד שחקנים אחרים באופן מקוון, ספדו לברייאנט בדרך שלהם. אלו החלו להפר את זמן ההתקפה וזמן חציית חצי המגרש – הפרות של 24 ו-8 שניות, בהתאמה – כמחווה למספרי החולצות אותן לבש בראיינט במהלך הקריירה שלו.

שחקנים אחרים כמו Tyceno, המשחק באופן קבוע ב-Twitch, אתגר עצמו והבטיח לצופיו כי ישיגו 81 ניצחונות רצופים ב-NBA2K20. כמחווה למספר הנקודות אותן קלע ברייאנט במשחק האגדי נגד נגד טורונטו ראפטורס, שהקנה לו את השיא "השחקן בעל מספר הנקודות השני בגובהו במשחק יחיד בהיסטוריה".

עבור כוכב הרשת מרקוס בראונלי, הידוע בכינוי MKBHD, בראיינט הוא יותר משחקן כדורסל מוכשר. זה סיפר כי בראיינט סייע לו בבניית ביטחון בראיונות שכן הוא היה הכוכב הראשון אותו ראיין אי פעם ולמרות ההתרגשות מהמעמד ברייאנט ליווה אותו במקצועיות והשרה בו רוגע.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.