מעבדת קספרסקי מכריזה על Security Startup Challenge – יוזמה גלובלית חדשה שנועדה לזהות ולטפח כשרונות חדשים בתעשיית אבטחת המידע. ה-Security Startup Challenge-SSC היא תוכנית אקסלרטור שפותחה והוטמעה על ידיKaspersky Academy, בשותפות עם קרנות מובילות בתעשייה, Magrove Capital Partners ו- ABRT Venture Fund, כדי לספק לסטרטאפים גישה למומחים העומדים בחוד החנית של עולמות העסקים, אבטחת הסייבר ויכולות חוצות תעשיות, מסביב לעולם.

SSC תיערך במקביל במספר מקומות בעולם. בישראל היא תתקיים בשיתוף פעולה עם תוכנית Jnext של הרשות לפיתוח ירושלים, עיריית ירושלים והמשרד לירושלים והתפוצות, המעניקה מעטפת של שירותים, משאבים תמיכה וסיוע ליזמי סטארט-אפ וחברות טכנולוגיות צעירות; עם האוניברסיטה העברית בירושלים, בה פועל בית הספר להנדסה ולמדעי המחשב מהמובילים בעולם ועם יישום, חברת מסחור הטכנולוגיות של האוניברסיטה העברית בירושלים.

בסך הכל יתקבלו מישראל 25 יוזמות לתוכנית, המציעה הזדמנות למייסדי סטרטאפים – באבטחת הסייבר ובתחומים קשורים, כגון טכנולוגיות פיננסים, שירותי בריאות, מובייל, האינטרנט של הדברים והענן – לבנות את הידע שלהם ולהתחרות על פרסים בסך כולל של 80 אלף דולר והמשך תמיכה לאחר התוכנית.

החל מחודש מרץ ועד אוגוסט תפעיל מעבדת קספרסקי את תוכנית Security StartUP Challenge 2015 שתורכב מסדרה של סדנאות דו יומיות בירושלים, ברלין, סן פרנסיסקו, סינגפור ומוסקבה. לאחריהן תתקיים תוכנית אקסלרטור שתכלול עבודה מרחוק עם צוות מומחים תומך ושתי סדנאות בלוקסמבורג, ובסיום ייערך אירוע מסכם במכון הטכנולוגי של מסצ'וסטס (MIT).

קספרסקי ישראל קוראת לסטודנטים וליזמים בתחילת דרכם להיכנס לאתר (www.SSC2015.org), להציג את רעיונותיהם בתחומי אבטחת סייבר ולהגיש את מועמדותם לסדנא הישראלית. הסדנא תתקיים ב-22-24 במרץ בבית הספר להנדסה ולמדעי המחשב ע"ש רחל וסלים בנין, קמפוס אדמונד י. ספרא, האוניברסיטה העברית בירושלים. פרויקטים מבטיחים אשר יוגשו על ידי סטודנטים מהאוניברסיטה העברית יזכו בליווי עסקי של חברת יישום. התאריך האחרון להגשת מועמדות הוא ה- 21 במרץ 2015. וועדה מיוחדת תטפל בתהליך הבחירה, ותזהה את היחידים והצוותים עם ההצעות המבטיחות, החדשניות או המרגשות ביותר.

בהנחית יותר מ-30 מומחים, המשתתפים יזכו לידע עמוק בתעשיית הסייבר, ירחיבו את היכולות העסקיות והיזמיות שלהם, וילמדו כיצד לרתום את שני התחומים כדי לבנות עסקים מצליחים. התוכנית מציעה גישה למקצועני אבטחת סייבר, לאנשי קרנות הון סיכון וליזמים מנוסים, אשר יסייעו לעסקים החדשים ליצור רשת מקצועית בינלאומית. הנוכחות בסדנאות היא אופציונלית ואינה הכרחית כדי להתקבל לתוכנית המרכזית, אולם היא תספק למשתתפים יתרון נוסף מבחינת  ידע מתקדם ויכולות מקצועיות.

*הודעה לעיתונות

 

-פרסומת-
מדור ההודעות לעיתונות של האתר נותן במה לחדשות ולהכרזות המתרחשות בשוק הישראלי. זהו שירות לציבור קוראי האתר והכתבות פורסמו כלשונן וככתבן. אין האתר אחראי על תוכן הכתבה והוא אינו קשור או מושפע מכך.