פתרון חדש של חברת Kairos יכול להפוך כל שעון רגיל לשעון חכם באמצעות סדרת מוצרי T-Band המשתמשת בשטח הרצועה כדי לשדרג את השעון החביב עליכם.

החברה הציגה סדרת רצועות חדשות אשר יכללו מאפיינים של שעונים חכמים כמו קבלת התראות, מד דופק וצעדים, מד טמפרטורת העור ועוד, כך שבמקום הצורך להחליף את השעון שכבר עונדים על היד ולהחליפו בשעון חכם, רק נדרש להצטייד ברצועה שתספק את יכולות אלו בלי לוותר על המראה של השעון הקלאסי.

ה-T-band HD היא הרצועה המעניינת מבין השלושה והיא כוללת צג החבוי בתוך הרצועה הנדלק רק כאשר מגיעה ההתראה או מופעל על ידי המשתמש. בתוכה חבוי שבב ARM Cortex M4 וסוללה זעירה (200mAh) האחראית לחיי הסוללה של יומיים עד שלושה לפי דברי החברה. הדגם השני T-band HD בעל צג גמיש מסוג PMOLED עם זכוכית חסינה לשריטת ומיקרופון לפקודות קוליות ואילו הדגם השלישי והזול מהשלושה הוא T-band ND, שבמקום צג דיגיטלי הוא יציג את ההתראות בתאורת LED ורטט כאשר התקבלה שיחה או הודעה חדשה וחיישן הדופק יחובר ישירות לטלפון החכם.

לחברת Kairos כבר יש שעון חכם מבוסס על Android Wear, אולם רצועות ה-T-band ירוצו על תוכנה פרי פיתוחה ולא על המערכת של גוגל. החיבור לרצועה יתבצע דרך קישוריות Bluetooth, כך שניתן להשתמש בהן בכמעט על כל מכשיר טלפון.

קרא עוד:  וואווי הכריזה גם על Watch GT 2 בעיצוב אלגנטי או ספורטיבי

המחיר מתחיל ב-129 דולרים לרצועה הבסיסית, ועד 179 דולרים לרצועת ה-HD, אולם אלו מחירים למזמינים דרך אתר מימון ההמונים ב-Indiegogo עד לסוף החודש, ולאחר מכן המחיר צפוי לעלות בכ-30 אחוזים יותר.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.