אפליקציות השבוע

הכירו את זאת שתגדיל את הסיכויים למצוא עבודה, את האפליקציה שתסייע ללמוד שפות חדשות, את זו שתעצים את חווית האזנה לשירים מהסמארטפון וגם כזו שתמליץ לכם על המנה הכי טובה במסעדה. אפליקציות השבוע.

קורות חיים בוידאו

קורות החיים לא צריכים להיראות כמו דף משעמם עמוס בטקסט. אפליקציית JoVo מנסה להעניק הזדמנות גדולה יותר למועמדים. אם אתם מחפשים עבודה, תוכלו באמצעותה להקליט סרטון וידאו בן 30 שניות המתאר אתכם בצורה המיטבית. לסרטון הוידאו תוכלו לצרף את קובץ קורות החיים המוכר בצורתו הקלאסית, יחד עם תמונות. תוכלו גם לכתוב על עצמכם ועל הכישורים שלכם וכן למצוא משרות בתחומי ההתמחות שלכם.

האפליקציה מיועדת למעשה לשמש הלוח עובדה, ולמשוך גם מעסיקים שיוכלו להעלות משרות ולקבל את קורות החיים מן המועמדים. רשת מלונות דן, חברת מטריקס, משרדי עורכי דין וכמה חברות הזנק כבר מציעות משרות באפליקציה הישראלית הטרייה, זאת לצד משרות רבות שמתפרסמות ושעתידות להתפרסם.

להורדה: אנדרואיד | iOS

 

https://youtu.be/i-fKHMWOGhA

רוכשים שפות וחברים

ידיעת שפות זרות דורשת השקעה רבה וניתן לרכוש שפות נוספות בדרכים מגוונות שלכולן נצטרך להוסיף תרגול רב שיטמיע בנו את השפה החדשה. איך עושים זאת? משתדלים להשתמש בה כמה שיותר.

אפליקציית Tandem מאפשרת לנו ללמוד שפה זרה באמצעות ניהול שיחה בתחומי העניין שלנו. עם הפעלת האפליקציה בפעם הראשונה היא תשאל אותנו כמה שאלות באמצעותן היא תכיר אותנו טוב יותר. לאחר מכן, תחפש עבורנו האפליקציה בן-שיח שחולק איתנו את אותם תחומי העניין ואיתו נוכל לדבר בשפת האם שלו ובשפתנו שלנו, אך הכי חושב – בנושאים שמעניינים אותנו. כך אנו מרוויחים פעמיים: גם שיחה מעניינת וגם רכישת שפה חדשה. על הדרך אולי גם נלמד אותו מילה או שתיים בעברית.

לאחר שאנחנו הזנו את תחומי העניין שלנו (ניחשתם נכון, טכנולוגיה) לקח לאפליקציה קצת זמן עד שמצאה עבורנו את בן-השיח המתאים. לאחר שהוא נמצא אפשר היה לערוך מולו צ'אט כמו זה הקיים בכל תוכנה אחרת: להפעיל שיחת וידאו, לשלוח קבצים, תמונות וגם להשאיר הודעות שיראה בעת שיתחבר.

להורדה: אנדרואיד | iOS

https://youtu.be/GWdgcMv0QeM

רואים את הקולות

מאזינים למוזיקה מהמחשב? יתכן שאתם מחבבים את ה"פריטים החזותיים", אותם אפקטים גרפיים בתוכנת ה-Media Player של חלונות. לטעמנו הם בהחלט מוסיפים לחוויית האזנה, במיוחד כשהם תואמים לקצב המוזיקה. בעידן שבו את מרבית ההאזנה למוזיקה אנו עושים דרך הטלפון החכם, נוכל ליהנות מאפקטים כאלה כמעט בכל מכשיר אנדרואיד.

אפליקציית Muviz פועלת כל העת מאחורי הקלעים וברגע שנפעיל מוזיקה היא תציג בתחתית המסך שורה גרפית מיוחדת המורכבת משלל צורות וצבעים הנעים על פי קצב המוזיקה שמתנגנת. לא משנה באיזה תפריט אנו נמצאים, או באיזו אפליקציה אנו שומעים מוזיקה, אותה שורה צבעונית וקופצנית תופיע בתחתית המסך והיא מעוצבת בצורה עדינה, זאת כדי שלא להסתיר את האלמנטים הנוספים המופיעים בדרך כלל על הצג.

ניתן להתאים אישית את הצבעים, הצורות והמקומות שבהם תופיע אותה שורה, וכך להפוך אותה לאחת שתחבבו במיוחד. כך או אחרת, תצטרכו להעניק לה הרשאות "להאזין" לכל סאונד הבוקע מן המכשיר שלכם, כדי שהיא תדע לפעול בעת הצורך.

להורדה: אנדרואיד

 

מנה בהמלצה אישית

חשבתם על זה פעם? כשאנו מגיעים למסעדה חדשה אנו בוחרים לרוב מנות שאנו לא מכירים, מבלי שראינו או שמענו עליהן. פשוט מה שנראה לנו שיערב לחיקנו. כדי להגדיל את סיכויי ההצלחה הוקמו אתרים שונים בהם ניתן לדרג מסעדות באופן כללי. עם זאת, כשנגיע למסעדה עדיין יהיה קשה לנו לבחור את המנה המומלצת.

אפליקציית Ya.Me מציגה תפריטים של מסעדות רבות. כרגע רק באזור תל אביב, אך מפתחיה מתכננים לחצות איתה את הים. באמצעות חיישן ה-GPS מחפשת האפליקציה את המסעדות הקרובות אליכם. לחילופין, ניתן לחפש מסעדות על פי שמן.

התפריט שמוצג באפליקציה הוא אינטראקטיבי וניתן לדרג בו כל מנה ומנה. כך יוכלו הסועדים האחרים לבחור את המנות המומלצות שאתם דירגתם, או לדרג בעצמם את המנות שהם אוהבים. אולי על פי ההמלצה המפורטת, תחליטו גם אתם ללכת על אותה מנה.

להורדה: אנדרואיד | iOS

פורסם לראשונה באתר נקסטר מבית מאקו

-פרסומת-
בוגר תואר ראשון בתקשורת דיגיטלית, ועוסק בתחום הפרסום. אלעד חובב טכנולוגיה מהיום שהוא זוכר את עצמו, ואין יום שעובר מבלי שהתעדכן בחידושים שבעולמות הסלולר, הגאדג'טים, הרשתות החברתיות ועולם האפליקציות. למרות שאלעד מוקיר כבוד רב לחברת אפל ולמוצריה, מרבית המכשירים החכמים, שהיו ושעדיין ברשותו, מריצים דווקא אנדרואיד.