ג'וני אייב, המעצב המיתולוגי של אפל בראיון ל'סנדיי טיימס' מדבר על עיצוב, אכפתיות ומה שבניהם, על היחס למתחרים ולא מכחיש את העובדה שבאפל עובדים על שעון חכם משלהם.

סר ג'ונתן אייב, סמנכ"ל בכיר לעיצוב תעשייתי ב'אפל' (Apple), מי שהגה את העיצוב של מכשיר האייפון ומופיע בכמעט כל סרטון פרסום למכשירים של החברה העניק ראיון ל'סנדיי טיימס' הבריטי. אייב מספר על הקשר בין עיצוב לאכפתיות ומספר כיצד סטיב ג'ובס היה מדקדק בפרטים ובחלקים שהצרכן לא היה רואה בכלל, אייב מסביר כי המנטרה של החברה היא "גם אם לא יהיה כל שוני בפונקציונליות, אנו עושים זאת כי אכפת לנו, כי כאשר אתה מבין כמה טוב אתה יכול לעשות משהו, פחות מהטוב ביותר, בין אם רואים את זה או לא, מרגיש כמו כישלון".

"אנו מוקפים בחפצים אנונימיים, מאיכות ירודה, קל לחשוב שלאנשים שמשתמשים בהם לא אכפת, כמו לאלו המייצרים אותם…" לכן אין זה מפתיע כי כאשר אייב מדבר על חברות אחרות שמושפעות מהעיצוב של מוצרי אפל ומציין כי "זוהי גניבה.. לא רק של עיצוב, אל שעות על-גבי שעות של מאבק" הוא אומנם לא נוקב בשמות, אך אנחנו בטוחים שאייב מתכוונת לחברה קוריאנית מאוד מסויימת.

קרא עוד:  מסתמן: iOS 13 תהפוך את האייפד למחשב נייד לכל דבר

כשאייב נשאל בנוגע למחשוב לביש בכלל ולשמועות אודות שעון ה-iWatch, הוא לא מכחיש, אלא עונה "כמובן שאינני הולך לדבר על כך, זהו משחק שח, הלא-כן?"

וידאו: ג'וני אייב מציג את ה-iPhone 5c

http://www.youtube.com/watch?v=utUPth77L_o

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.