בוטיקה, חברה טכנולוגית פורצת דרך בתחום עיבוד התמונה והדיפ-פייקים, מוציאה לאחר מחקר ממושך את Jiggy, אפליקציה המסוגלת להרקיד אנשים באמצעות תמונה אחת בלבד בזמן אמת ובאופן אוטומטי לחלוטין.

כולנו נוכחים לעידן חדש בו בינה מלאכותית יוצרת סרטונים משעשעים שהופכים לוויראליים ברשת. בעקבות ההתקדמות הטכנולוגית, כל אחד יכול ליצור ולשתף תוכן ייחודי שעד כה היה נחלתם של מומחים ודרש עבודה סיזיפית ביצירה של כל סרטון.

עם Jiggy מתאפשר לראשונה להרקיד כל אחד מקרוביכם! בוחרים תמונה מהגלריה, בוחרים ריקוד אפשרי מתוך רשימה של עשרות ריקודים הקיימים באפליקציה ותוך שניות בודדות הקסם קורה, התמונה מתעוררת לחיים!

Image result for Jiggy APP"

לטכנולוגיה שמניעה את Jiggy מספיקה תמונה אחת בלבד כדי לייצר שלל סרטונים/גיפים מצחיקים ומגוונים בהם אתם וקרוביכם הכוכבים ובכך החברה יוצרת דומיין חדש לחלוטין של תוכן אישי וגיפים מותאמים אישית.

לאחרונה הצוות יצר פיצ'ר המאפשר למשתמש להקליט ריקוד משלו ולהפעיל אותו על כל תמונה שיבחר, ממש כחלק מסט הריקודים שכבר קיימים באפליקציה.

"זוהי יכולת אסטרטגית לחברה, מכיוון שכך אנחנו נותנים למשתמש את החופש להיות יצירתי וגם מגבירים את האינטראקציה איתו, היכולת היא גם עדות למספר חסמים עליונים ששברנו בדרך" – אומר ירין, אחד ממייסדי החברה.

כיום, יצירת סרטוני DeepFake חדשים היא עדיין משימה מורכבת – הטכנולוגיה הקיימת של חילוץ וחיקוי תנועות גוף דורשת קלט של מספר דקות וידאו, לאחר מכן זמן עיבוד ארוך על חומרה יקרה וכן מומחיות של אנשי תוכנה. חסם נוסף הוא שאת התהליך יש לבצע עבור כל דמות בנפרד. חסרונות אלו מהווים מגבלה אמיתית ליכולת של DeepFake לעבוד בצורה כלכלית, בזמן אמת ובתפוצה נרחבת. 

קרא עוד:  הסוף לסרטונים באינסטגרם? כפתור IGTV נעלם מהאפליקציה

הטכנולוגיה החדשה של Jiggy פורצת את כל המגבלות הנ"ל ובכך פותחת את הדלת למוצרים חדשים שלא היו אפשריים עד כה. החברה מתכננת להשתלב במגוון תחומים נוספים בעתיד כגון שוק הפרסום, e-Commerce, תחום החינוך ותעשיית האפקטים המיוחדים.

להורדה: Jiggy – Play Store | Jiggy – App Store

-פרסומת-
מדור ההודעות לעיתונות של האתר נותן במה לחדשות ולהכרזות המתרחשות בשוק הישראלי. זהו שירות לציבור קוראי האתר והכתבות פורסמו כלשונן וככתבן. אין האתר אחראי על תוכן הכתבה והוא אינו קשור או מושפע מכך.