רשת באג החלה למכור בישראל את סדרת האוזניות החכמות JBL Live המציעה, לטענת היצרנית, שילוב של איכות צליל גבוהה וטכנולוגיות מתקדמות לסינון רעשים ותמיכה בסייעניות דיגיטליות.

בתחילה יושקו בארץ שלושה דגמים מהסדרה. הזוג הראשון הוא JBL Live 400BT שמחירן 529 שקלים – אוזניות אלחוטיות בתצורת 'על האוזן' המציעות זמן סוללה של 24 שעות וטעינה מהירה לפיה 15 דקות טעינה יספקו זמן עבודה של שעתיים. כן ניתן לחבר את האוזניות באמצעות כבל. הן תומכות בחיבור לסייעניות הדיגיטליות של גוגל (Google Assistant), אפל (Siri) ואמזון (Alexa). תכונה בשם Ambient Aware מאפשרת לשמור על קשר עם הסביבה באמצעות שילוב עדין של רעשי הרקע, בעוד ש-TalkThru הוא לחצן בודד המאפשר להחליש את המוזיקה ולנהל שיחה מבלי להוריד את האוזניות מהראש.

Image result for JBL Live 500BT

JBL Live 500BT, שמחירן 799 שקלים, מציעות בהשוואה זמן זמן סוללה משופר של 30 שעות, והן גם מציעות רכיבי צליל גדולים ואיכותיים יותר בדמות דרייברים של 50 מ"מ, לעומת 40 מ"מ ב-400BT.

Image result for JBL Live 650BTNC

האוזניות היקרות מבין השלוש הן JBL Live 650BTNC שמסומנות בתג מחיר של 899 שקלים. הן מציעות סינון רעשים אקטיבי עם זמן סוללה של 20 שעות כאשר סינון זה מופעל, ו-30 שעות כאשר סינון הרעשים כבוי. ניתן אף לחבר את האוזניות הללו לשני מכשירים במקביל, לדוגמה – טלפון חכם ומחשב, והן מגיעות עם תיק נשיאה מבד לאחסון בזמן שלא משתמשים בהן. גם אוזניות אלו מצוידות בדרייברים של 40 מ"מ.

קרא עוד:  גופרו השיקה את Hero8 Black ו-Hero Max עם ייצוב משופר ובלי צורך בכיסויים (עדכון: המחירים בישראל)