חברת Jaybird מציגה את ה- Jaybird Tarah, אוזניות ספורט פרמיום אלחוטיות, במחיר נגיש; 449 ₪. עם עמידות בפני זיעה ובפני מים, בתקן IPX7, לאימונים בפנים או בחוץ, בכל מזג אויר, חיי סוללה ארוכים במיוחד, עד 6 שעות שימוש רצופות, ועיצוב ספורטיבי קל משקל, ה- Tarah מבטיחות סאונד בלתי מתפשר, עם התאמה מיטבית לכל פעילות ספורטיבית.

"לאחר שבדקנו את הנושא לעומק, אנו יודעים שחובבי ספורט רבים עדיין לא עשו את המעבר מאוזניות חוטיות לאלחוטיות" אומר ג'יימי פארקר, מנכ"ל Jaybird, "בדיוק לשם כך פיתחנו את ה- Tarah– להיות ההיכרות הראשונה והמושלמת עם עולם האוזניות האלחוטיות. שמנו דגש מיוחד על עיצוב ספורטיבי ונוחות שימוש, מבלי להתפשר על כל מה שמאפיין אתJaybird: התאמה אידיאלית לכל פעילות ספורטיבית, סאונד איכותי, עמידות בפני זיעה ובפני מים, חיי סוללה ארוכים ואפליקציה ייעודית להשלמת החוויה. אנו מאמינים שברגע שאנשים ינסו את Tarah, הם לעולם לא יחזרו להשתמש באוזניות חוטיות"

ה- Jaybird Tarah פותחו במטרה לייצר את חווית הסאונד האידיאלית לפעילות ספורטיבית, אך לא רק. כך, וכמיטב המסורת של Jaybird,הן מציעות איקוולייזר להתאמה אישית של הצלילים, סט מתאמים עשיר וסט סנפירי סיליקון, שיבטיחו כי האוזניות יישארו במקומן גם בפעילות אינטנסיבית במיוחד. עוד מצוידות האוזניות גם בטכנולוגיית טעינה מהירה; 10 דקות טעינה יעניקו עד שעת שימוש רצופה, בשלט מובנה זעיר וקל משקל; לצמצום מרבי של הסחות דעת, ובמיקרופון מובנה לניהול שיחות טלפון והפעלה של עוזרות קוליות, דוגמת ה- Siriשל Apple או Google Assistant.

קרא עוד:  ברשימה: LG השיקה בארץ את W30 ו-K50s לשוק התקציבי

המשתמשים ב- Jaybird Tarah ייהנו גם משימוש באפליקציה הייחודית של החברה, לעיצוב מותאם אישי של פסקול האימונים וחיי היום יום, לחיבור מספר זוגות אוזניות לאותו מקור שמע, לחוויית אימונים משותפת עם חברים, או חיבור אוזניה אחת ל- 2 מקורות שמע.

ה- Jaybird Tarah מגיעות ב- 3 צבעים; אפור, כחול ושחור, ויהיו זמינות לרכישה בישראל במהלך החודש הקרוב, ברשתות ובחנויות המתמחות. מחיר מומלץ לצרכן: 449 ש"ח.

*הודעה לעיתונות