האם סמסונג (Samsung) מתכוונת להציג את המכשיר הבא בסדרת ה-Note שלה בספטמבר הקרוב, ותעשה זאת בתערוכת IFA בגרמניה? לשם, בכל מקרה, מכוונות שמועות שהופיעו בימים האחרונים ברשת.

האתר Sam Mobile מביא דיווח מפי גורם פנימי בחברה שסיפר שהפאבלט הבא בסדרה, שהצלחתו הפתיעה רבים, יוצג בתערוכה אך לא ידע למסור פרטים נוספים מעבר לכך.

על פי שמועות קודמות ה-Note III יביא מסך מוגדל של 6.3 אינצ' במסך Full HD עם מעבד ה-Exnos Octa בדומה לקיים ב-Galaxy S4 ותמיכה בתקשורת LTE.

יחד עם ה-Note III אמורה סמסונג ככל הנראה להציג גם את ה-Tab 3, הדור הבא של הטאבלטים שלה. ככל הידוע יוצע הטאבלט בשלושה דגמים שונים, לאחר שלא פחות משלושה מספרים סידוריים שלו כבר התפרסמו: : GT-P3200, GT-P3210 ו-GT-P3220. כנראה שמדובר בהבדלים שנובעים מסוג אמצעי התקשורת שיוצעו במכשיר, עם תקשורת אלחוטית וטלפונית, ואיזו טלפונית, או רק תקשורת אלחוטית.

כך או כך הטאבלט אמור להגיע עם אנדרואיד 4.2.1, עם מסך בגודל 8 אינץ' ברזולוציה של 1,280×800 פיקסלים, עם מעבד 1.5 ג'יגה-הרץ מרובע ליבות ועם שבב גרפי Mali-400MP.

השקתו גם תביא את הסוף לעדכונים עבור הטאבלט הראשון של הסדרה, שיצא לפני כשנתיים. בנוסף ה-Tab 2 יקבל עוד עדכון אחד, לאנדרואיד 4.2.2, וזהו.