אפליקציית Snapschat זכתה לימים קצת יותר יפים בעבר הלא רחוק, והמפתחת שלה סנאפ (Snap), רוצה מאוז לחזור ולמשוך אליה משתמשים, וגם כמובן להשאיר את אלה שקיימים. אחת הדרכים שנשקלות, כך דווח, היא השקת פלטפורמת משחקים, כנראה פנימית – וייתכן שזה מהלך שיבוא לידי ביטוי כבר במהלך החודש הבא.

השמועה הראשונה על כך שזה אחד הכיוונים אליו פונים בסנאפ צצה ברשת עוד בשלהי 2018. היא מבוססת על כך שלאחרונה החברה עשתה כמה שינויים באפליקציה ומסביב לה. כך לדוגמה היא השיקה עדכון עיצוב ל-Snapcaht, היא הפכה את העדשות של האפליקציה לזמינות לשימוש גם בסביבת המחשוב השולחנית, והחשוב מכל, היא רכשה סטודיו משחקים אוסטרלי קטן בשם פריטיגרייט (Prettygreat) מוקדם יותר השנה.

ההכרזה כאמור אמורה להתרחש בחודש הבא, אבל כנראה שעד להשקה עוד ייקח זמן מה, ובוודאי לבנייה של אוסף משחקים שיהיה מספק בכדי להצהיר עליו כפלטפורמה. בסנאפ בכל מקרה לא מאשרים או מכחישים את השמועות הללו.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.