האם אפל עומדת להיפרד מסימן ההיכר שליווה אותה בחמש שנים האחרונות, מחבר ה-Lightining, וליישר קו עם רוב יצרניות האנדרואיד שכבר מציעות חיבור USB-C? כך עולה מדיווחים אחרונים שמגיעים לרשת. על פניו, צעד שכזה עשוי להיות הגיוני, שכן אפל היא בין היצרניות שדחפו לשימוש במחבר USB-C, והיא עבר שילבה אותו במחשבי ה-MacBook Pro האחרונים שלה.

דיווחים נוספים טוענים כי iPhone 8 עשוי לכלול תצוגה קמורה, כדוגמת תמונת הקונספט לעיל, במקום התצוגה המלבנית כיום. אם אכן הדיווחים נכונים, אפל צפויה להשתמש במסכי OLED ולהיפרד ממסכי ה-LCD המלווים אותה במשך כעשור, לפחות בדגם המתקדם יותר של המכשיר החדש. בהיבט הזה, צפויה אפל להשתמש בשירותיה של יצרנית מסכי ה-OLED הגדולה בעולם כיום, סמסונג (Samsung), ולפי ההערכות שנשמעו הן כבר חתמו על על הסכם לאספקה של כ-160 מיליון מסכים. בנוסף נציין כי אפל בודקת יצרניות אחרות כדוגמת LG, Japan Display ו-Sharp שנרכשה לאחרונה על-ידי פוקסקון (Foxconn) – בהנחה שמשהו ישתבש בדרך.

והצד השלישי של המטבע הוא שהמכשיר צפוי לכלול לראשונה אפשרות לטעינה אלחוטית. נזכיר, כי לאחרונה אפל הצטרפה לאיגוד הטעינה האלחוטי Qi, אם כי לא ידוע לפי שעה האם בהכרח תשתמש בתקן המדובר או שמה בטכנולוגיית טעינה אלחוטית אחרת.