רשמו ביומנים: הלילה שבין יום רביעי לחמישי הבאים, 18.10, יהיה ליל השקת iPhone XS בישראל. הבוקר, שבוע לפני המועד הזה, התחילו משווקות הטלפונים של אפל בישראל לפרסם את המחירים וההטבות שיציעו בליל ההשקה.

בינתיים הודיעו שלוש משווקות על אירועי "לילה לבן": איידיגיטל תערוך אירוע כזה רק בסניף שרונה; אייסטור תקיים מכירות ליליות בכל ארבעת סניפיה – בתל אביב, באר שבע, רעננה וקרית אונו; ופרטנר תערוך מכירה לילית בדיזנגוף סנטר ובאייס מול אילת.

כמו בכל שנה, גם הפעם פתחו משווקות רבות אפשרות להזמנה מוקדמת של המכשירים – ביניהן שלוש ספקיות הסלולר הוותיקות, פלאפון, סלקום ופרטנר; המשווקת המורשית אייסטור; ודינמיקה סלולר. המחירים הנמוכים ביותר ל-iPhone XS הוא אצל הוט מובייל שתמכור את דגם 64 גיגה-בייט בעבור 4,599 שקלים ואילו דגם iPhone XS Max החל מ-4,999 שקלים.

רבות מהחברות מציעות גם הטבות, כדי לשכנע לרכוש את המכשירים דווקא אצלן. בדינמיקה, למשל, מציעים למזמינים המוקדמים המתגוררים בערי גוש דן אפשרות לתאם שליחות לקבלת המכשירים בליל ההשקה, באמצעות שיתוף פעולה עם שירות Gett Delivery, וכך להיות בין הראשונים עם המכשירים החדשים בלי לעמוד בתורים; בנוסף מציעה הרשת לרוכשים תלושים בשווי 300 שקל לרכישת אביזרים בסניפיה; פלאפון מציעה אחריות לחמש שנים ואוזניות AirPods ב-599 במקום 899 שקל, ו-1,000 הרוכשים הראשונים בה יקבלו גם משטח טעינה משולש (ל-iPhone, Apple Watch וAirPods) חינם; פרטנר תמכור לרוכשים הראשונים אוזניות AirPods ב-499 שקל; סלקום תאפשר למזמינים לרכוש AirPods ב-399 שקל בלבד; ואייסטור תעניק לרוכשים בלילה הלבן מטען אלחוטי וחולצה.

עוד על iPhone XS בביקורת המלאה