חלפו יותר מ-3 שנים מאז אפל הציגה את iPhone SE, כדגם מוזל שהפך לפופולרי במיוחד. כעת דיווחים חדשים מספקים מידע רב על ממשיכו, iPhone SE 2 שיצטרף לסדרת ה-iPhone 11 ויימכר במחיר אטרקטיבי גם כן.

בדיווח המגיע מקבוצת אנליסטים מוכרת בתחום נטען כי אפל עובדת על השקתו של iPhone SE 2 וזה יקרה כבר ברבעון הראשון של 2020. הוא יהיה ל-iPhone הזול ביותר שיש לחברה להציע, כך בעוד iPhone 8 שנמכר בחנויות החברה ב-449 דולרים, ה-iPhone SE 2 יוצע ב-399 דולרים (כ-1,400 שקלים לפני מיסים).

העיצוב של דגם ה-iPhone SE 2 יהיה דומה ל-iPhone 8 עם מסך 5 אינץ' מסוג IPS LCD. הוא יכלול חיישן Touch ID אך ללא 3D Touch. כן הוא יציע חומרה מודרנית שתוכל להריץ את iOS 13 בצורה חלקה, זאת באמצעות שבב ה-A13 המודרני לצד זיכרון עבודה של 3 גיגה-בייט ואחסון פנימי משתנה בין 64 גיגה-בייט או 128 גיגה-בייט בתוספת תשלום.

המחיר הוא כאמור גולת הכותרת וכי הערכות הן שהוא ישחזר את ההצלחה של קודמו.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.