האם אנחנו מקבלים שידור חוזר כמו שראינו לפני שנה בדיוק בהדלפת ה-iPhone 4 ע"י Gizmodo? האתר 9to5mac הדליף לרשת, לטענתו prototype של ה-iPhone 5 שמעניק לנו ידע נרחב לגבי ה-iPhone החדש:

בהנחה כי זוהי תמונה מקורית, ניתן לראות כי מדובר באותו עיצוב קודם של ה-iPhone 4 רק מלבד דבר אחד קטן: Apple מחליפה את גב הזכוכית מה-iPhone 4 בגב אלומיניום עם פינות מעוגלות בכדי להעניק נוחות אחיזה טובה יותר, מה שתואם את הדיווחים הקודמים. דבר שני שאנחנו מקבלים עליו אישור הוא שהמסך גדל: כעת מדבר בגודל מסך של 4 אינץ', ולאחר 4 דורות של מכשירי אייפון, Apple שוברת את גודל ה-3.5 אינץ' ומגדילה את המסך של ה-iPhone ב-0.5 אינץ'.

בצד המפרט הטכני אנחנו לא מקבלים דבר חדש שלא ידענו, אך אנחנו כן יכולים להגיד דבר אחד: ה-iPhone 5 יריץ את מעבד ה-A5 של Apple שמתהדר בביצועיו המצוינים ב-iPad 2. בנוגע לכמות ה-RAM, ניתן להסיק ש-Apple תשדרג (כמו שהיא תמיד עושה כל שנה) בכמות RAM כפולה ואנחנו נקבל 1GB RAM. בצד המצלמה אנחנו מקבלים גם פלאש LED יחיד ועדיין לא ידועה על כמות הפיקסלים של המצלמה, אך אנחנו מקווים שהיא תגדל מ-5 מגה-פיקסל ל-8 מגה-פיקסל.

אין ספק כי זהו בום רציני בעולם הסלולר כשה-iPhone החדש שוב מודלף כמה חודשים לפני יציאתו הרשמית לשוק, אך יש לציין כי ייתכן ומדובר בכיסוי מרשים לאייפון 4 שבמקרה קרוב למה שאנחנו היינו רוצים לראות. (מקור)

קרא עוד:  טיזר של שאומי מציג סרטון 8K המוזרם בגרסת ה-5G של Mi Mix 3

עדכון: מתברר כי התמונה היא כיסוי אלומיניום ולא יותר, אך השמועות ומה שנאמר כאן עדיין תקפים.