בין אם אתם ממחנה אפל ובין אם אתם ממחנה אנדרואיד, תודו שמעניין אתכם לדעת כיצד ייראה האייפון הבא. הספקולציות שבינתיים אנחנו שומעים נעים בין מסך גדול, מעבד חזק, עיצוב זהה להיום עד לשוני מהותי מכל מה שאנחנו מכירים. כמה מעצבים החליטו לנסות את מזלם בניסיון לנחש כיצד הוא ייראה, וחלקם מנסים לאתגר את הקיים למשהו מעט שונה. הקונספטים המעניינים שמצאנו ברשת רובם מתבססים על העיצוב המוכר עם מספר שינויים המותאמים לשמועות האחרונות של ה-iPhone 5.

העיצוב המעניין ביותר שראינו הוא של המעצב Antoine Brieux, שבחר במשהו מעט שונה ומקורי שהיינו רוצים לראות אצל אפל. העיצוב החיצוני של המכשיר מבוסס על המכשיר כיום, אולם המעצב בחר לעגל את קצוות המכשיר כך שיהיה נעים יותר לעין ולמגע ובחר בחיפוי אלומיניום (unibody) ומספר מגוון של צבעים הזמינים לבחירה. המסך יגדל במעט ל-3.7 אינצ’ וחלק מהחיבורים זזו ממקומם.

 

עיצוב נוסף הוא של Michal Bonikowski שלקח את העיצוב המקורי המוכר לנו כיום והפך אותו לדקיק עוד יותר. גם מסך המכשיר כעת גדול יותר ונמתח כמעט עד לצדדים ומאחור מה שנראה פחות כסבירות, הגב אינו שטוח וחוזר לעיצוב הקמור מהדורות הקודמים.

תוספת של מחוות המגע בגרסת iOS 5 שחוסכות את הצורך בכפתור ה-Home והשמועות המתלוות לכך הביא את המעצבים מ-JoyStudios להסיר את הכפתור מהרעיון העיצובי שלהם. הם אומרים כי המסך יגדל לכדי 4.2 אינצ’ ברזולוציה 1280×720, עוביו יהיה דק יותר (7.2 מ”מ) ויכיל את טכנולוגית ה-NFC וקישוריות הדור הרביעי.

קרא עוד:  שארפ הציגה טלפון שמתקפל, אבל קצת אחרת

 

כל הרעיונות שראינו מעניינים ומאתגרים את העיצוב של ה-iPhone 4, אך כולנו יודעים שכל השמועות והרעיונות העיצוביים השונים נשארים לרוב הרחק מאחור וכי אפל מחפשת תמיד להפתיע אותנו מחדש.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.