סקרנים לדעת אם המכשיר שלכם יכול לשרוד נפילה, אבל אף פעם אתם לא לוקחים את הסיכון? בדיוק בשביל זה יש אנשים חסרי לב שמוכנים לעשות את זה בשבילכם. והפעם המכשירים המסכנים שזכו לבדיקה כזאת הם ה-iPhone 4S החדש של אפל נגד ה Galaxy S2 של סמסונג. אנשי SquareTrade בדקו איזה מכשיר עמיד האייפון החדיש עם זכוכית או ה-Galaxy S2 הוותיק יותר. לצורך העניין הופלו שני הטלפונים 3 פעמים בצורות שונות: מגובה המותניים, מגובה הכתף, ועל המסך, מי שרד?

לא לבעלי לב חלש או אייפון ללא נרתיק

 כפי שאתם יכולים לראות, מסך האייפון שרד בבדיקת נפילה מגובה מותניים אבל גב המכשיר נסדק קצת. באופן מפתיע, מסך המכשיר שרד גם נפילה מגובה כתפיים כאשר נפל על צידו. אבל המכשיר האהוב לא שרד נפילה מגובה החזה כאשר המסך מופנה כלפי מטה, והמסך נסדק כהוגן.

מנגד, אנחנו יכולים לראות את מכשיר הדגל של סמסונג- ה-Galaxy S2 נופל מגובה מותניים ושורד, הנזק היחיד למכשיר בא בדמות כמה שריטות על הפלסטיק התחתון בגב המכשיר. כאשר המכשיר נפל מגובה כתפיים שוב נראה שלא נגרם נזק למסך. כאשר המכשיר נפל מגובה החזה ומסך המכשיר כלפי מטה – הוא שרד.

הלם? כנראה שלא. כידוע גם מכשירי ה-Galaxy S וה Galaxy S2 מצוידים במסך קשיח ועמיד המכונה 'gorilla glass' זכוכית גורילה, המקנה למכשיר כפי שראינו, עמידות מסוימת בנפילות ומשריטות. יש לזכור כי הגלקסי עשוי פלסטיק מאחור ולא זכוכית, דבר העוזר לספוג את הנפילה.

קרא עוד:  היישר למקום השלישי: OnePlus 7 Pro עוקף את הגדולות במבחן של DxOMark

 

Will it blend בגרסת iPhone 4S
ואם בהתעללות באייפון עסקינן, חברת BlandTec הידועה לשמצה בכך שהיא מדגימה את עמידות הבלנדרים שהיא מייצרת על-ידי טחינת מוצרים כמו ה iPhone, ה iPad ואפילו דברים כמו ערכת ג'סטין ביבר או אפילו חבילת סופר גלו, העלתה סרטון חדש שמראה את ה-iPhone 4S החדש הופך לאבק.

אל תנסו את זה בבית. (ואם כן אז תצלמו ושלחו לנו)

סייע בהכנת הכתבה: אריאל אליאסי