האם יש משהו שהרשתות הגדולות יודעות והציבור עדיין לא? למרות שה-iPhone 5 בכלל לא הוכרז עדיין, רשתות קמעונאיות בכל רחבי ארצות-הברית החלו לפנות לו מקום. הרשתות הגדולות, כמו BestBuy, RadioShack ו-WallMart החלו להציע את המכשיר הנוכחי של אפל, iPhone 4, במחירים של 150-169 דולר (לדגם בעל 16GB) באמצעות הנחות ו/או זיכויים לקניה חוזרת. המחיר הוא כמובן עם התחייבות למפעילה הסלולארית לשנתיים. מצד שני, המחירים אצל מפעילות הסלולאר האמריקאית נותרו ללא שינוי – וככה זה בכל שנה לפני ההכרזה על דור חדש לאייפון.

על-פי השמועות האחרונות, ה-iPhone 5 צפוי לצאת באוקטובר – כלומר: אם נכונה השמועה, זאת אומרת שלחנויות יש כחודשיים להיפטר ממלאי מכשירי ה-iPhone 4 שעל המדפים ובתוך המחסנים, ולכן כנראה הן מציעות את המכשיר במחירים המדוברים. מצד שני, צ'ארלס ארתור מה-Guardian טען אתמול שלפי המקורות שלו בחברות הסלולאר יחידות הניסוי של האייפון הבא כבר הגיעו אליהן, ותוך כמה שבועות המכשיר צפוי לקבל את כל האישורים הנדרשים כדי להתחיל בייצורו ההמוני. בינתיים העיתון הטאיוואני DigiTimes כתב ש-Pegatron, המייצרת את גרסת ה-CDMA של האייפון, קיבלה מאפל הזמנה ל-10 מיליון יחידות, והיא צפויה לשלוח אותן בספטמבר. לא ברור מה זה אומר על מועד השקתו, אך יכול מאוד להיות שזה אומר שהמכירה אכן תחל מעט לפני אוקטובר.

לנו בארץ נותר רק לקנא במחירים אותו אשר מוצעים לעמיתנו האמריקאים, לצפות בשקיקיה להמתין ולראות אם המכשיר אכן יוכרז באוקטובר (מקור)

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.