אפל מעדכנת את מערכת ההפעלה iOS לגרסה 6.1. השדרוג החדש מביא מספר עדכונים עבור המערכת אך בעיקר יותר מותאם למשתמשים בעבר לים. כך העדכון מספק תמיכה מורחבת ברשת LTE עבור מספר מפעילות שונות המוכרות את ה-iPhone 5 בעולם (הרשימה המלאה כאן) וכן אפשרות חדשה עבור ה-iTunes Match שמעתה ניתן להוריד שירים ספציפיים משירות ה-iCloud.

העדכונים היותר רלוונטיים עבור המשתמש המקומי הם בעיקר תיקוני באגים שונים שהתגלו במערכת וכן האפשרות לאתחל את מזהה הפרסום הפנימי למי שמעוניין להגן קצת יותר על הפרטיות. (תחת Settings > General > About > Advertising).

סה”כ העדכון שוקל 107 מגה הניתן להורדה דרך העדכון האוטומטי בהגדרות המכשיר או דרך ה-iTunes והוא מיועד עבור מכשירי האייפון, האייפד והאייפוד טאץ’ המריצים כיום את גרסת iOS 6.0.

עדכון קצר למי שממתין ל-Jailbreak עבור iPhone 5: אתר Redmond Pie מציין כי יש סיכוי לא קטן שהפריצה המלאה (untetherd) תשוחרר כבר ביום ראשון הקרוב ובנוסף כבר החלו לעבוד על פריצה לגרסה iOS 6.1. אנחנו עדיין ממתינים.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.