לפני כשבוע וחצי פרסמנו מספר הודעות ש-iOS 4.3 נפרצה ושהפריצה תצא בקרוב. ובכן, כל השמועות שמאז ש-4.3 יצאה לאוויר עולם התבררו כנכונות: iOS 4.3.1 בדרך אלינו.

לפני כן, נתחיל במה חדש: ב-iOS 4.3.1 יתוקנו מספר באגים ב-iPad 2, כולל פריצת חור האבטחה שנתגלה ע"י comex לפני שבועיים. כמו כן עוד כמה באגים קטנים שקשורים לקריאת שירותים מה-USIM ואישור ה-NTLM באפליקציות מבוססות דפדפן ובאתרים מסוימים גם יתוקנו. גרסת המודם של ה-iPhone 3GS תעודכן לגרסה חדשה (שוב), וגם בעיית חיי הסוללה שנתגלה אצל המשתמשים שדיווחו לאפל על חיי סוללה קצרים מהרגיל בכל ה-iDevice הקיימים, תתוקן.

ע"פ המקור שחשף את התמונה הבאה, מסתבר ש-4.3.1 החלה להיבדק באופן סופי על מגוון הרחב של מכשירי אפל. כמו כן המקור חשף שאפל צפויה לשחרר את הגרסה באופן רשמי בשבוע-שבועיים הקרובים. בעקבות כך, 2 הפורצים הידועים הידועים, ובראשם Stefan Essar, הראשון שהצליח לפרוץ את 4.3, צייצו בטוויטר בכך שהם מודעים לגרסה שתצא בעוד שבועיים, והביעו את אכזבתם מהנושא. במילים אחרות, כל הפריצות שתוכננו לצאת בתקופה הקרובה ידחו לעד ש-4.3.1 תושק בכדי לשמור על חור האבטחה שנמצא ב-4.3. (מקור)