מוצרי המחשוב הלביש תפסו לא מעט תשומת לב בתערוכת CES שהסתיימה זה עתה, אך נראה שתחום הצילום לאו דווקא מעניין את יצרניות השעונים החכמים. שלא כמותם, יש את iON, שהציגה מצלמה קלת משקל וקטנה (קצת יותר גדולה ממטבע), שיכולה לצלם תמונות ווידאו, ואף להזרים וידאו: הכירו את SnapCam.

למצלמה חיישן של 8 מגה-פיקסל, מעבד OmniVisqion, ושתי אפשרויות הצמדה – תופסן (לבגד) או מגנט להצמדות למתכות. בהטענה מלאה המצלמה תספק שעתיים של הקלטת וידאו, שעה של הזרמת וידאו, ו-7 ימי המתנה, כך שהיא תמיד מוכנה לתפוס את הרגע וללוות אותנו על הגוף בכל אשר נלך. באמצעות הקשה אחת המצלמה תלכוד תמונה באיכות של 8 מגה-פיקסל; באמצעות שתי הקשות המצלמה תתחיל להקליט וידאו באיכות של 720p (או HD) בקצב של 30 פריימים לשניה; ובאמצעות שלוש הקשות המצלמה תתחיל להזרים וידאו באינטרנט. כל הצילומים יכולים להשמר בכרטיס הזכרון של המצלמה (עד 32 ג'יגה-בייט נתמכים), או לעלות למסארטפון אליו מקושרת המצלמה דרך בלוטות' או WiFi.

לצד ה-SnapCam הוכרזה גם ה-SnapCam Lite, שעושה את הכל רק ללא יכולות חיבור לסמארטפון. שתי המצלמות צפויות להיות זמינות ברבעון השני של השנה בצבעי שחור, אפור ולבן. מחירה של ה-SnapCam יהיה 150 דולרים, בעוד שמחירה של ה-SnapCam Lite יהיה רק 80 דולרים.

http://www.youtube.com/watch?v=EPoPNxk2Ii0