אינטל (Intel) הכריזה בלאס וגאס, לקראת פתיחת CES 2020, שהיא מתכוונת להשיק בקרוב יחסית את משפחת ה-H של מעבדי ה-Core מהדור העשירי של החברה. מעבדים הם מעבדי הסדרה הגבוהה של החברה המיועדים לשוק מחשבי המשחקים הניידים ומחשבי ה-NUC של החברה ודומיהם. באופן די צפוי מדובר במעבדי ה-Comet Lake-H של החברה שמיוצרים בליתוגרפיה מעודכנת של 14 ננו-מטר ולא במעבדי ה-Ice-Lake ב-10 ננו-מטר שכנראה גם לא יוצעו מעבר למשפחת מעבדי ה-U בדור הנוכחי.

מעבדים אלו מחליפים למעשה את מעבדי ה-Coffee Lake-H, לאחר סבב הרענון שלהם. אינטל, בהתאמה כמעט מלאה, תשיק מעבדי Core i5 חדשים עם 4 ליבות לכל היותר, מעבדי Core i7 עם שש ליבות לכל היותר ומעבדי Core i9 עם 8 ליבות לכל היותר – כולם כמובן תומכים בעבודה בריבוי נימים.

אינטל עדיין לא פרסמה את המודלים השונים שהיא תשיק במסגרת הזו, אך היא כן התחייבה שהיא תשיק מעבדי Cor i7 במהירות שעולה על 5 גיגה-הרץ, ואף טענה שמעבדי ה-Core i9 יציגו מהירות אף גבוהה יותר.

מתי זה יקרה במהלך 2020? עדיין לא ברור.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.