שיתוף הפעולה בין אינטל (Intel) ל-AMD מגיע גם אל מחשבי ה-NUC, המחשבים הזעירים שמציעה אינטל כערכות או כמחשבים שלמים. המחשבים, שהכינוי שלהם Islay Canyon, נקראים כעת בשם הרשמי NUC 8 Mainstream-G Mini PC, והשבב הגרפי שלהם הוא Radeon 540X שמלווה ב-2 גיגה-בייט זיכרון תצוגה ייעודי מסוג GDDR5.

אינטל מציעה את המחשבים החדשים בארבע תצורות, שתיים מבוססות על מעבד Core i5-8265U מהדור השמיני של מעבדי ה-Core של אינטל, ושתיים מבוססות על מעבדי Core i7-8565U מאותה משפחה. עבור כל אחד מהמעבדים היא מציעה מחשב עם 256 גיגה-בייט זיכרון אחסון מסוג SSD או לחלופין כונן SATA3 מכני בנפח 1 טרה-בייט יחד עם 16 גיגה-בייט של זיכרון Optane.

המחשבים מגיעים עם חיבור HDMI 2.0b בגודל מלא וחיבור miniDisplayPort 1.2, עם 3 יציאות USB 3.1 Gen 2 Type-A, עוד יציאת USB מאותו דור אך בתצורת Type-C, מתאם WiFi של אינטל עם תמיכה בתקן 802.11ac, תמיכה בבלוטות' 5 וכן חיבור רשת וחריץ לכרטיס זיכרון בגודל מלא ברמה של עד SDXC.

המחירים ההתחלתיים נם כ-490 דולרים עבור מחשבי ה-Core i5, ו-663 דולרים עבור ה-Core i7.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.