בזמן ששוק המחשבים הניידים לא מציג יותר מדי חידושים מסעירים, ומספר יצרניות מחשבים הולכות על הכיוון של מחשבים ניידים בעלי מסך מתקפל בדומה ל-Galaxy Fold של סמסונג, אינטל (Intel) בחרה להציג סוג אחר של מחשב נייד מסקרן.

החברה הציגה בתערוכת Computex בטייוואן אבטיפוס למחשב נייד בשם Twin River ("נהר תאום"), שאמנם כולל שני מסכים בדומה למספר לפטופים אחרים שהוצגו לאחרונה, אך גולת הכותרת שלו היא דווקא הגוף, העשוי מבד המשלב פוליאסטר, פוליאמיד ולייקרה ושוקל 770 גרם בלבד.

בבד אין פתחי אוורור, אך למרות זאת אינטל התגאתה כי המחשב מבוסס על מעבד מרובע ליבות מסדרת Whiskey Lake U, שהושקה בקיץ הקודם. לדברי החברה, במקום מאווררים המעבד הוכנס ללוח האם באלכסון, ותיבת אדים דקיקה דואגת לקירור שוטף ויעיל שלו.

כל אחד ממסכי המגע של המחשב הוא בגודל 12.3 אינץ', יחס של 3:2 ורזולוציה של 1,920×1,280 פיקסלים, והם אינם מחוברים באמצע אלא נפרדים לחלוטין. מאחורי המסך העליון נמצאים המעבד וכמה רכיבים נוספים המתחממים באופן מורגש במהלך השימוש, כאשר בחלק התחתון שולבו רכיבים פשוטים יותר כמו שבבי התקשורת, כך שהחלק הזה נשאר נעים למגע בעת שימוש על הירכיים.

כרגע לא ידוע האם או מתי יגיע Twin River לחנויות – אך מחשבים אחרים בעלי גוף מחומרים מיוחדים כבר הוצגו על ידי יצרניות אחרות: מיקרוסופט שילבה בד בחלקו התחתון של ה-Surface Laptop, והשבוע הציגו Asus ו-HP לפטופים שבגופם משולבים עור ועץ, בהתאמה.